دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، تولید داخل محسوب می شود و از سوی شرکت آروین دوساری طراحی و تولید شده است.  شرکت آروین دوساری با نام تجاری رادین شناخته می شود و در سال 1389 تاسیس شد. شرکت رادین صرفا به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازد. ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، به عنوان ترازو ساده فروشگاهی از نوع علمکدار روانه بازار شده است. شرکت رادین پیشینه چندانی را همراه خود ندارد اما در همین چند سال اخیر توانسته است جایگاه خود را در میان دیگر تولیدکنندگان عرصه توزین و اندازه گیری ثبت کند. شرکت رادین با گسترش حوزه تحقیق و توسعه و استفاده از دانش روز دنیا در زمینه صنایع توزین و اندازه گیری، توانست بر اعتبار و کیفیت تولیدات خود بیافزاید. شرکت رادین نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازو لیبل پرینتر پرداخته است و هم چنین باید اذعان کرد اولین شرکت داخلی است که ترازو دیجیتال فروشگاهی خود را به سیستم شبکه  WiFi تجهیز می کند. شروع تولیدات شرکت رادین مصادف شد با همکاری شرکت رادین و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران. کیفیت و عملکرد ترازو فروشگاهی رادین سبب جلب رضایت خریداران شد.

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، بدنه مقاوم و محکمی دارد و این مزیت به سبب استفاده از متریال اصلی پلاستیک فشرده ABS است. بدنه اصلی ترازو متشکل از کفه توزین و صفحه کلید می شود و نمایشگر ترازو دیجیتال روی علمک واقع شده است. سینی اندازه گیری از جنس استیل ضدزنگ تولید شده است و در اندازه های 40×25 سانتی متر در اختیار کاربران قرار می گیرد. سینی استیل ترازو علمکدار فروشگاهی رادین به شکل تخت و لبه دار طراحی و تولید می شود. سینی لبه دار دارای 4 لبه جانبی است. ترازو 40 کیلویی رادین از بیشینه و کمینه توزین بهره مند است. به سبب کارکرد فروشگاهی ترازو، بیشترین ظرفیت توزین برابر با 40 کیلوگرم و کمترین میزان آن 100 گرم است. ترازو فروشگاهی علمکدار می تواند وزن مواد و اقلام را با حساسیت 10 گرم اندازه گیری کند. این مزیت برای ترازو فروشگاهی رادین فراهم شده است تا با امکان تغییر دقت ترازو بتوان حساسیت آن را تا 5 و 2 گرم کاهش داد. صفحه کلید ترازو دیجیتال فروشگاهی روبروی کاربر یعنی جلوی ترازو تعبیه شده است و کلیدهای عملیاتی مهم، محتوای صفحه کلید را شکل می دهد. منوی ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، به زبان فارسی است، این مزیت کمک می کند تا استفاده از ترازو 40 کیلویی آسان تر از دیگر ترازوها باشد.

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، از دو نمایشگر بهره مند است. شرکت رایدن سعی کرده است تمامی ترازوهای دیجیتال فروشگاهی خود را به دو نمایشگر مجهز کند. این امر علاوه بر تسلط کاربر موجب می شود تا متقاضی نیز شاهد روند توزین و قیمت گذاری باشد. هر دو نمایشگر ترازو از پنل LED ساخته شده اند و دارای سحه صفحه نمایش هستند و هر صفحه نمایش قابلیت نمایش کاراکترهای مشخصی را دارد. هر صفحه نمایش ترازو جداگانه برای نمایش وزن، قیمت و قیمت نهایی خواهد بود. برای نمایش وزن و قیمت، ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، می تواند به نمایش 5 کاراکتر عددی بپردازد. در نهایت برای قسمت قیمت کل امکان نمایش 6 رقم وجود دارد. برای ترازو علمکدار رادین، 40 حافظه داخلی تعبیه شده است تا کاربر از مزیت ثبت قیمت و اطلاعات کالا در ترازو 40 کیلویی برخوردار باشد. ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، می تواند در کنار توزین به شمارش قطعه نیز بپردازد و محاسبه کلی نیز ارائه دهد. ترازو دیجیتال دارای لودسل های بسیار حساسی است و بلافاصله پس از قرارگیری مواد و اقلام روی سینی، می توان وزن و تعداد را روی نمایشگر ترازو مشاهده کرد.

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، به قفل زمانی مجهز است. قفل زمانی به معنای قفل شدن ترازو با استفاده از بخش تنظیمات بر اساس میزان کارکرد ترازو دیجیتال فروشگاهی است. برای مثال می توان پس از 1000 ساعت عملکرد ترازو، ترازو قطعه شمار رادین را قفل کرد. یکی از مزیت های این امکان، جلوگیری از سرقت ترازو و فروش آن است. کاربر با توجه به بخش تنظیمات می تواند این امکان را فعال کند. ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، به همراه آداپتور ترازو در احتیار کاربر قرار می گیرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین از طریق برق شهری 220 ولت تامین می شود هرچند می توان از باتری شارژی ترازو علمکدار نیز استفاده کرد. شرکت ترازایران ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، را با 12 ماه گارانتی و هم چنین خدمات پس از فروش 10 ساله عرضه می کند. شرکت ترازایران در کنار ارائه محصولات توزین و اندازه گیری در زمینه ارائه خدمات کیفی و فنی نیز فعالیت دارد. خدمات کیفی و فنی شامل تعمیر ترازو به انضمام پشتیبانی محصولات در دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600 و یا دیگر محصولات با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :