دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل AP

قیمت : 13,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، محصولی کره ای به شمار می رود. شرکت CAS از سال 1983 فعالیت تولیدی خود را در صنعت توزین و اندازه گیری با مسئولیت محدود آغاز کرد. شرکت CAS نخستین صادرات خود را به سال 1987 انجام داد. شرکت CAS را باید اولین بنیانگذار موسسه ملی کالیبراسیون معرفی کرد. این شرکت در سال 2014 موفق شد برند اول صنعت توزین و اندازه گیری در دنیا را از آن خود کند. از سال 1983 تا به امروز شرکت CAS توانسته است شعبه های بسیاری را در کشورهای صنعتی و بزرگ دنیا احداث کند هم چون آلمان، امریکا، فرانسه، نیوزلند، هلند و ... .

ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، به عنوان ترازو فروشگاهی علمکدار به بازار ارائه می شود. ترازو دیجیتال CAS با ظرفیت 30 کیلوگرم به اندازه گیری وزن مواد و اقلام می پردازد. و توزین با حساسیت 2 تا 10 گرم انجام می شود. ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، از جنس پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و با توجه به این سازه، مقاومت و استحکام ترازو فروشگاهی علمکدار مسجل است. در اندازه های 32×43 سانتیمتر ترازو فروشگاهی ساخته می شود. سینی توزین از نوع استیل است و دارای دو لبه جانبی است. به سبب لودسل فوق العاده حساس ترازو دیجیتال فروشگاهی CAS، قرارگیری مواد در هر گوشه از سینی توزین سبب اندازه گیری وزن آن می شود. ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، به چاپگر داخلی تعبیه شده است و کاربر می تواند به صدور فاکتور اقدام کند. نمایشگر LED/LCD ترازو دیجیتال فروشگاهی علمکدار روی علمک آن واقع شده است و نمایشگر دارای سه صفحه نمایش شامل وزن، قیمت و قیمت کل است. نمایشگر ترازو علمکدار فروشگاهی از نوع 6 Segment است. به تعداد کارکترهای قابل نمایش روی ضفحه نمایشگر Segment گویند. نمایشگر به صورت دو طرفه تعبیه شده است تا کاربر و متقاضی همزمان ناظر بر روند توزین و قیمت باشند. امکان پارسنگ الکترونیکی برای ترازو دیجیتال فروشگاهی فراهم شده است و می توان وزن خالص مواد را به دست آورد. کالیبراسیون ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، باید با استفاده از سنگ کالیبره انجام شود.  ترازو علمکدار فروشگاهی CAS دارای 28 حافظه داخلی و مستقیم و 200 حافظه غیرمستقیم است، با این امکان کاربر می تواند به ثبت قیمت کالا و اطلاعات محصولات بپردازد. امکان اتصال ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، به کامپیوتر مهیا شده است. آداپتور از جمله ملحقات ترازو محسوب می شود. 

محصولات CAS در ایران به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار داخلی عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو فروشگاهی و یا دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرد. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :