دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB

قیمت : 29,400,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، از سوی شرکت CAS کره ای تولید شده است. شرکت CAS به سال 1983، نام تجاری خود را در مقام تولیدکننده ترازوهای آزمایشگاهی و فروشگاهی در صنایع توزین و اندازه گیری آغاز کرد. در این دوره شرکت CAS موفقیت های بیشماری را کسب کرد. مانند تاسیس نخستین مرکز بین المللی کالیبراسیون در دنیا, احداث شعبه در 13 کشور بزرگ دنیا چون آمریکا، المان، هلند و ... کسب برند اول جهان در سال 2014. این شرکت با تولید ترازوهای با کیفیت و کارا توانسته است به صادرات 70 درصدی ترازوهای آزمایشگاهی و فروشگاهی خود دست پیدا کند. 

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، یک ترازوی رومیزی است و در ابعاد کوچکی ساخته می شود. ترازو با کاربرد فروشگاهی روانه بازار می شود اما به دلیل نوع ترازو دیجیتال رومیزی و کارکرد آن، می توان این ترازو را در کارگاه های صنعتی نیز استفاده کرد. طول و عرض و ارتفاع ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، به ترتیب برابر با 10×33×33 سانتیمتر است. مانند دیگر ترازوهای فروشگاهی معرفی شده از شرکت CAS، این ترازو رومیزی دیجیتال نیز از پلاستیک فشرده ABS ساخته است و سینی توزین نیز شامل همین ساختار می شود. ترازو دیجیتال بدون علمک CAS از دو نمایشگر برخوردار است، نمایشگر LED دو طرفه سبب می شود تا متقاضی نیز بر نحوه اندازه گیری و قیمت گذاری اشراف داشته باشد. نمایشگر سه بخشی ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، اعم از نمایش وزن، قیمت و قیمت کل است. 

 صفحه کلید ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، روبروی ترازو تعبیه شده است و شامل 16 کلید عملیاتی می شود. ترازو دیجیتال بدون علمک CAS با استفاده از باتری شارژی داخلی کار می کند و با هربار شارژ تا 30 ساعت می تواند به کار خود ادامه دهد. ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، را می بایست با کمک سنگ کالیبره، کالیبره کرد. کالیبراسیون این ترازو رومیزی دیجیتال به صورت دستی و خارجی انجام می شود. محصولات CAS در ایران با 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. چنانچه هر سوالی درباره ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB و یا دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران داشته اید با همکاران ما در تماس باشید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :