دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B، در قالب یک ترازوی کوچک طراحی و ساخته می شود برای مغازه های کوچک و محلی بسیار مناسب و کاراست. ترازو دیجیتال و فروشگاهی CAS، ساخت کره جنوبی است. شرکت CAS، به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی و آزمایشگاهی می پردازد. با نگاهی به تاریخچه شرکت CAS، می توان به موفقیت های سالانه این شرکت پی برد. شرکت CAS، از سال 1983 کار خود را در مقام تولیدکننده ترازوهای فروشگاهی و آزمایشگاهی آغاز کرد. ترازوهای سری SW II، از امکانات و قابلیت های مشابه ای برخوردارند و تفاوت صرفا شامل ظرفیت و حساسیت توزین می شود و به سه گروه ظرفیتی تقسیم می شوند.

 

ظرفیت ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B، برابر با 15 کیلوگرم است و وزن را با دو دقت 2 و 5 گرم می سنجد. ترازوهای دیجیتال فروشگاهی سری SW II، مقاومت و استحکام فوق العاده ای دارند و این میزان کیفیت ترازو، برآمده از پلاستیک فشرده ABS بکار رفته در بدنه ترازو دیجیتال رومیزی است. کفه اندازه گیری هم از همین مواد ساخته شده است. طول و عرض و ارتفاع ترازو 28×25×11 سانتیمتر است و اندازه ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B، همسان با دیگر ترازوهای این سری است. ضد آب بودن ترازو دیجیتال بدون علمک رومیزی CAS و هم چنین قابلیت شمارش قطعه از امکانات بدیهی این سری ترازوها به شمار می رود.

شرکت CAS، قابلیت محاسبه بر اساس واحدهای مختلف و هم چنین درصد را در ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B، تعبیه کرده است. به دو روش می توان برق منبع تغذیه ترازو دیجیتال رومیزی را تامین کرد. روش اول استفاده از آداپتور خود ترازو و روش دوم استفاده از 3 باتری قلمی. صفر خودکار و پارسنگ به شکل اتوماتیک انجام می شود و کاربر می تواند به وزن خالص مواد دسترسی داشته باشد. محصولات CAS در ایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :