دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، یکی دیگر از تولیدات شرکت CAS کره جنوبی است. شرکت CAS، از سال 1983 فعالیت تولیدی خود را در عرصه صنایع توزین و اندازه گیری آغاز کرد و امروزه به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی و آزمایشگاهی می پردازد. شرکت CAS، به سرعت مسیر رشد کیفی و کمی را طی کرد. چنانچه امروزه، ترازوهای خود را به بیش از 100 کشور دنیا صادر می کند و در 13 کشور بزرگ دنیا شعبه دارد. و در سال 2014 به عنوان برند اول جهانی در صنایع توزین و اندازه گیری شناخته شد. شرکت CAS، نزدیک به 70 درصد تولیدات خود را صادر می کند و تا به این امروز به شعار خود "ما دنیا را وزن می کنیم." جامعه عمل پوشانده است. 

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، در ردیف ترازوهای بدون علمک دیجیتال با کاربری فروشگاهی قرار می گیرد.  ترازو دیجیتال فروشگاهی CAS، با ظرفیت 6 کیلوگرم و دو دقت 1 و 2 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. می توان گفت ترازو بدون علمک CAS، برای مغازه های کوچک و محلی بسیار مناسب و مطلوب است. ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و متریال سینی توزین نیز از همین مواد است. در استحکام و مقاومت متریال نام برده تردیدی نیست. به سبب بدنه مقاوم و محکم ترازو دیجیتال فروشگاهی CAS، می توان به کیفیت بالای ترازو پی برد. طول و عرض و ارتفاع ترازو بدون علمک دیجیتال، به ترتیب 28×25×11 سانتیمتر است. و با توجه به ساختار، وزن تقریبی ترازو حدود 2 کیلوگرم خواهد بود. نمایشگر و کلیدهای عملیاتی ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، در جلوی ترازو تعبیه شده اند صفحه نمایشگر LCD ترازو از وضوح دید بسیار مناسبی برخوردار است و قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی را داراست. ترازو دیجیتال CAS، قابلیت تبدیل کیلوگرم به گرم را دارد و برای محاسبه وزن خالص مواد به پارسنگ اتوماتیک مجهز است. به راحتی می توان ترازو را در شرایط متفاوت کاری استفاده کرد، قابلیت ضدآب بودن ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، کار با ترازو را برای کاربر آسانتر می کند.

از مزیت های ویژه ترازو دیجیتال فروشگاهی امکان شمارش قطعه است. به راحتی می توان صرفا با استفاده از 3 باتری قلمی از ترازو استفاده کرد هرچند، شرکت CAS، ترازو فروشگاهی را به همراه آداپتور در اختیار مشتریان می گذارد. ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، را با گارانتی 12 ماهه به بازار ارائه می شود. مجموع قابلیت ها و امکانات ترازو سبب می شود تا ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C،را به عنوان ترازویی با کیفیت، کارایی فوق العاده و طول عمر عالی دانست.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :