دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، محصولی کره ای است و با گارانتی 12 ماهه و هم چنین 10 سال خدمات پس از فروش روانه بازار داخلی می شود. ترازوی نام برده در دسته ترازوهای بدون علمک با کاربری فروشگاهی قرار می گیرد. بیشینه توزین ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، برابر با 30 کیلوگرم است و از دو دقت برخوردار است و یکی از آنها می تواند انتخاب شود. حساسیت توزین 5 گرمی و 10 گرمی. طول و عرض و ارتفاع ترازو فروشگاهی بدون علمک، 11×25×28 سانتیمتر است و با توجه به ابعاد ترازو، ترازوی کوچکی است و فضای زیادی را برای قرارگیری اشغال نخواهد کرد. وزن تقریبی ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، برابر با 2 کیلوگرم است و به راحتی می توان آن را جابجا کرد.

پلاستیک فشرده ABS ساختار ترازو فروشگاهی دیجیتال را شکل می دهد. و مواد استفاده شده در تولید سینی توزین هم پلاستیک فشرده است. استفاده از متریال نام برده در ساخت ترازو، ترازو را بیش از پیش در برابر ضربه و فشار مقاوم می کند هم چنین باید اشاره کرد بر طول عمر ترازو فروشگاهی دیجیتال اضافه می کند و در مقابل آن، از استحلاک کاسته خواسته شد و کیفیت حفظ می شود. یکی از مزایای بزرگ ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، ضد آب بودن ترازو است. همین امر سبب می شود بدون در نظر گرفتن خشکی و رطوبت محیط، بدون محدودیت بتوان از ترازو CAS استفاده کرد. امکان شمارش قطعه از سوی ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، وجود دارد و با همین ویژگی در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد.

ترازو به شکل خودکار صفر می کند و دکمه پارسنگ برای سنجش وزن خالص روی کیبورد ترازو بدون علمک CAS تعبیه شده است. نمایشگر ترازو دیجیتال قطعه شمار CAS دارای 6 SEGMENT است یعنی قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی در نمایشگر وجود دارد. به سه روش می توان منبع تغذیه ترازو فروشگاهی CAS مدل SW IIترازو فروشگاهی CAS مدل SW II را تامین کرد. استفاده از آداپتور 6 ولتی، 3 عدد باتری قلمی 1.5 ولتی و در نهایت استفاده از باتری خود ترازوست.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :