دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II

قیمت : 20,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، یکی دیگر از تولیدات شرکت کره ای CAS محسوب می شود. شرکت CAS از سال 1983 تاکنون به تولید ترازوهای فروشگاهی و آزمایشگاهی می پردازد. شرکت CAS، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عرضه توزین و اندازه گیری به شمار می رود. چنانچه در سال 2014 به عنوان اولین برند معتبر این صنعت شناخته شد. ترازوهای آزمایشگاهی و فروشگاهی CAS امروز به بیش از 100 کشور صادر می شوند و بیش از 13 شعبه در کشورهای معتبر دنیا از جمله آمریکا، آلمان، هلند و ... دارد.

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، یک ترازو علمکدار دیجیتالی است. این ترازو با توان توزین 30 کیلوگرم و حساسیت 5 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. نمایشگر ترازو فروشگاهی CAS روی علمک واقع شده است. نمایشگر سه بخشی ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد و از نوع LED است. نور پس زمینه استفاده شده در نمایشگر ترازو سبب می شود تا کاربر دید بسیار بهتری نسبت به اعداد داشته باشد. نمایشگر دو طرفه ترازو دیجیتال علمکدار، به صورت همزمان به کاربر و خریدار اجازه می دهد تا ناظر بر روند اندازه گیری و قیمت ها باشند. بدنه ترازو دیجیتال علمکدار از جنس پلاستیک فشرده ABS و کفه اندازه گیری از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده اند. پوشش فلزی علمک ترازو فروشگاهی CAS، و دیگر متریال های شکل دهنده ترازو، همگی سبب می شوند بر مقاومت، کارایی و کیفیت ترازو افزوده شود.

 

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، در ابعاد کوچکی ساخته شده است، اندازه ترازو علمکدار فروشگاهی شامل 25×33 سانتیمتر است. سینی استیل ترازو بسیار بزرگ است و دو لبه جانبی دارد قرارگیری محصولات روی کفه اندازه گیری را راحت تر می کند. شرکت سازنده ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، را به قابلیت اتصال به چاپگر خارجی تجهیز کرده است. به عنوان یک ترازو فروشگاهی، حافظه داخلی و خارجی (مستقیم-غیرمستقیم) نیز برای ترازو علمکدار دیجیتال تعبیه شده است. 15 حافظه مستقیم و 200 حافظه غیرمستقیم برای ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، در نظر گرفته شده است. از ملحقات ترازو فروشگاهی باید به باتری های قابل شارژ و آداپتور اشاره کرد. باتری های قابل شارژ ترازو دیجیتال فروشگاهی با یک بار شارژ قابلیت کارکرد به مدت 1000 ساعت را داراست.

محصولات CAS در ایران به مدت 12 ماه گارانتی می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، و هم چنین دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :