دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، به وسیله شرکت چینی کیا تولید می‌شود. ترازوهای کیا با ویژگی‌هایی چون کیفیت، سرعت عملکرد و ساختار در بازار داخلی مطرح شدند. شرکت چینی کیا محصولات خود را به شکل کامپکت  طراحی و تولید می‌کند. کامپکت به معنای انسجام و یکپارچگی است چرا که ترازو در ابعاد کوچک و وزن پایین همراه با امکانات ممتاز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. ترازوهای چینی کیا نسبت به اوزان خود از دقت‌های فوق‌العاده‌ای بهره‌مندند.برخی امکانات در تمامی محصولات این شرکت تکرار شده است مانند پارسنگ الکترونیکی، صفر خودکار، باتری شارژی و پایه‌های قابل تنظیم. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، و دیگر محصولات شرکت کیا از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارند و با شرایط اقلیمی ایران سازگار هستند. شرکت ترازایران به‌عنوان نماینده عرضه ترازو کیا، ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، را با گارانتی 12 ماه وارد بازار می‌کند. کاربران افزون بر استفاده از خدمات کیفی و فنی در دوره گارانتی، پس از آن نیز می‌توانند از پشتیبانی و تعمیر ترازو و دیگر محصولات  بهره ببرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44 و یا چگونگی اخذ خدمات با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، در شمار سری KIA44 قرار می‌گیرد. شرکت چینی کیا در این سری به ارائه 4 مدل ترازو با کاربری آزمایشگاهی، فروشگاهی و صنعتی پرداخته است. ترازوها از ساختار, عملکرد و کیفیت مشابه ای برخوردارند و مانند دیگر محصولات این شرکت تفاوت در میزان اوزان و دقت اعمال شده است البته در مورد ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، می‌بایست پورت USB را نیز در شمار تفاوت‌ها گنجاند. ترازو قطعه شمار کیا با توجه به ظرفیت‌های 6 و 30 کیلوگرم تولید می‌شود. دقت ترازوها به ترتیب برابر با 0.1 گرم (یک دهم گرم) و 1 گرم است. در طراحی ترازو دیجیتال گرمی از انسجام بسیار خوبی استفاده کرده‌اند. شکل قرارگیری نمایشگرها و صفحه کلید هیچ  خللی در حین کار برای کاربر فراهم نمی‌کند. پلاستیک فشرده ABS و کفه استیل ضدزنگ، تمامیت بدنه ترازو دیجیتال فروشگاهی را شکل می‌دهد. اندازه کفه توزین به مساحت 21×31 سانتی‌متر ساخته می‌شود. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، صرفاً می‌تواند به توزین کیلوگرم بپردازد و تنوع واحدهای اندازه‌گیری شامل این ترازو قطعه شمار نمی‌شود. خاصیت کامپکت موجب سهولت در جابجایی ترازو خواهد شد افزون بر این، درپوش تعبیه شده برای ترازو، مقاومت آن را در برابر فشار و ضربه افزایش می‌دهد. بهره‌مندی از ویژگی ضدآب بودن دامنه کاری ترازو را بیشتر می‌کند. برای توزین مایعات هم ترازو قطعه شمار کیا کارایی دارد.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، از نمایشگر دو طرفه برخوردار است. جلوی ترازو دیجیتال دو نمایشگر وجود دارد که یکی کنار صفحه کلید و دیگر بالای آن واقع شده است. نمایشگرهای جلوی ترازو از پنل LED تهیه شده‌اند و نمایشگر پشت که حاوی دو صفحه نمایش است از پنل LCD ساخته می‌شود. مزیت وجود دو نمایشگر در ترازو را به اصطلاح سوپری گویند. با کمک این مزیت کاربر و متقاضی هم‌زمان می‌توانند ناظر و مسلط بر روند توزین  و ارزش گذاری کالاها باشند. نمایشگر جلوی ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، در صفحه نمایش بالای صفحه کلید به نمایش وزن می‌پردازد و صفحه نمایش‌های کناری نشان دهنده‌ی وزن /قیمت واحد و وزن/قیمت کل خواهد بود. نمایشگر پشت ترازو دیجیتال فروشگاهی صرفاً از دو صفحه نمایش برخوردار است. صفحه نمایش منوط به وزن و وزن/قیمت واحد قابلیت نمایش 5 کاراکتر عددی را دارند و صفحه نمایش وزن/قیمت کل می‌تواند 6 کاراکتر عددی را نشان دهد. نمایشگرهای ترازو گرمی دارای نور پس زمینه هستند و کاربر قابلیت تنظیم نور را دارد. تجهیز ترازو آزمایشگاهی به پورت استاندارد USB یک مزیت به شمار می‌رود هر چند ترازوها در دو نوع ساده و به همراه USB در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با استفاده از پورت USB ترازو قابلیت انتقال و ذخیره داده‌ها را پیدا می‌کند. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44 مجهز به USB به همراه CD و کابل ارائه می‌شود.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44 را می‌توان به دو طریق تغذیه کرد. در میان پک ترازو دیجیتال آزمایشگاهی یک آداپتور نیز گنجانده شده است. از طریق آداپتور ترازو قطعه شمار را به برق شهری 220 ولت متصل می‌کنند و این یکی از راه‌های استفاده از ترازو دیجیتال فروشگاهی است و دیگری استفاده از باتری شارژی ترازو گرمی کیا خواهد بود. با این وجود می‌توان در حین فقدان برق از ترازو قطعه شمار استفاده کرد. از دیگر مزایای ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، باید به پارسنگ الکترونیکی و صفر خودکار ترازو اشاره کرد. صفحه کلید ترازو فروشگاهی در سمت راست آن واقع شده است و صفحه کلید کاملی محسوب می‌شود. در اینجا به چگونگی عملکرد دکمه موجود در صفحه کلید ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، می‌پردازیم. دکمه On/Off برای تمامی ترازوها یکسان عمل می‌کند. جدا از دکمه‌های 0 تا 9 و همین‌طور ممیز، دکمه ADD برای جمع مبلغ کالا استفاده می‌شود. دکمه C در ترازو دیجیتال گرمی به‌عنوان یک پاک‌کن عمل می‌کند و افزون بر این، دو بار فشردن دکمه C  موجب خروج از بخش موردنظر می‌شود. دکمه TARE در ترازو دیجیتال فروشگاهی دو قابلیت اجرایی دارد. علاوه بر پارسنگ ترازو و محاسبه وزن خالص کالا، می‌تواند به صفر کردن وزن/وزن منفی بپردازد. برای صفر خودکار دکمه ZERO هم تعبیه شده است و در صورت فعال بودن دکمه TARE، دکمه ZERO غیرفعال می‌شود. با استفاده از ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، می‌توان قیمت‌ها و وزن‌ها را با فشردن دکمه STORE ذخیره کرد و دکمه‌های M برای حافظه‌ها تعبیه شده‌اند. برای شمارش قطعات باید از دکمه PCS استفاده کرد.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44 برای فروشگاه‌ها با حجم کاری پایین و حتی محیط‌های آزمایشگاهی و صنعتی بسیار کاربردی است. ترازو گرمی کیا توان توزین وزنی بیش از ظرفیت تعریف شده را ندارد و اگر وزن بیش از توان توزین ترازو باشد عبارت FU روی نمایشگر دیده می‌شود. در این زمان، می‌بایست سریعاً وزن اضافه را از روی ترازو دیجیتال فروشگاهی برداشت. گاهی کاربران نیازی به استفاده از باتری نخواهند داشت اما لازم است در دوره‌های 3 ماهه برای جلوگیری از کاهش عمر باتری و یا هرگونه آسیب احتمالی، باتری را به مدت 24 ساعت شارژ کرد. در حالت عادی برای شارژ، باتری 2 تا 4 ساعت زمان احتیاج دارد. زمانی که ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، غیرفعال باشد، چرا پس زمینه برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی خودکار خاموش می‌شود.  ترازو قطعه شمار کیا به هنگام افت ولتاژبرق خاموش می‌شود. کاربر بسته به موقعیت قرارگیری خود روبروی ترازو و یا هموار کردن سطح، می‌تواند ارتفاع پایه‌های ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، را تنظیم کند.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :