دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66

قیمت : 24,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، یکی دیگر از تولیدات چین محسوب می‌شود و از سوی شرکت کیا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. ترازوی چینی کیا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار مزیت‌های بسیاری دارد هرچند نمی‌توان از کیفیت و سرعت عملکرد ترازو کیا غافل شد. سرعت بالای توزین، تنوع دقت، طراحی کامپکت و دوام کیفی ترازوها موجب افزایش متقاضیان ترازوهای کیا در ایران شده است. شرکت چینی کیا، ترازوهای خود را با نام ترازو صنعتی آزمایشگاهی روانه بازار می‌کند چرا که تمامی محصولات این شاخه را می‌توان در محیط‌های آزمایشگاهی و حتی صنعتی استفاده کرد. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازو کیا وارد بازار می‌شود. شرکت ترازایران ترازو قطعه شمار کیا را به همراه تضمین 12 ماهه توزیع می‌کند. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات مانند تعمیر ترازو و پشتیبانی کالاها نیز فعالیت دارد. کاربران می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات دوره تضمین، پس از آن نیز از فعالیت‌های کیفی و کمی ترازایران استفاده کنند. برای اطلاع از چگونگی دریافت خدمات و یا ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، مدل‌های متنوعی دارد. سری KIA66 شامل 6 مدل می‌شود. این مدل‌ها را می‌توان بر اساس ظرفیت، دقت و نمایشگر دسته‌بندی کرد. درواقع وجوه تمایز سری KIA66 در همین سه مورد خلاصه می‌شوند. شرکت کیا ترازوهای سری KIA66  را در ظرفیت‌های 100، 60 و 30 کیلوگرم تولید می‌کند و دقت هرکدام از ترازوها به ترتیب 5، 2 و 1 گرم است. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، از بدنه مقاومی برخوردارند و در گذر زمان ترازوها از نظر کیفیت و عملکرد کمترین استهلاک را تجربه می‌کنند. پلاستیک فشرده ABS سازه اصلی ترازوها را شکل می‌دهد. کفه استیل ضدزنگ ترازو قطعه شمار کیا در اندازه‌های 33×33 سانتی‌متر ساخته می‌شود. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، در دو نوع تولید می‌شوند. ترازو قطعه شمار که دارای دو نمایشگر و ترازو قطعه شمار که از یک نمایشگر برخوردار است و این ویژگی روی تمامی ترازوهای قطعه شمار کیا در این سری اعمال شده است. ترازو قطعه شمار سوپری از دو نمایشگر LCD و  LEDبرخوردار است و در نوع دیگر صرفاً به یک نمایشگر LED مجهز می‌شود. ترازو قطعه شمار در بخش وزن قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی را دارد و این امر تمامی مدل‌ها را در برمی‌گیرد. میزان نور صفحه نمایش را می‌توان در ترازو KIA66 تنظیم کرد. روی نمایشگر قطعه شمار نشانگر ظرفیت باتری ترازو تعبیه شده است و می‌توان نسبت به میزان باتری ترازو دیجیتال آگاهی داشت.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، کلیدهای عملیاتی مهم را شامل می‌شود و خاصیت ضدآب بودن صفحه کلید از مزایای ترازو محسوب می‌شود، ازجمله این کلیدها می‌توان به دکمه COUNT، TARE، ZERO  اشاره کرد. در ادامه به بررسی کاربرد هر دکمه می‌پردازیم. ترازو قطعه شمار کیا علاوه بر تأمین منبع تغذیه خود با استفاده از آداپتور و اتصال آن به برق شهری 220 ولت، می‌تواند با باتری شارژی V6 نیز کار کند. درنتیجه قابلیت کارکرد به هنگام فقدان برق شهری نیز برای ترازو دیجیتال فراهم شده است. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، را می‌توان در محیط‌های آزمایشگاهی و صنعتی استفاده کرد. امکان توزین واحد اندازه‌گیری LB نیز برای ترازو دیجیتال کیا وجود دارد. از عملکردهای ترازو دیجیتال می‌توان صفر خودکار را نام برد و امکان برگشت به صفر هم وجود دارد. زمانی که استفاده از ترازو قطعه شمار کیا نمی‌شود، ترازو خودکار به ذخیره انرژی می‌پردازد و به هنگام کاهش ولتاژ برق ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، خاموش می‌شود. این مزیت ایمنی ترازو صنعتی آزمایشگاهی را مقابل نوسان برق تأمین می‌کند. ارتفاع پایه‌های ترازو قطعه شمار را می‌توان تغییر داد، این تغییر خواه برحسب نیاز کاربر باشد و یا برای هموار ساختن سطح قرارگیری ترازو، تفاوتی نخواهد داشت.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، از کلیدهای کمی داراست. کلید خاموش/روشن در سمت راست ترازو دیجیتال گرمی قرار گرفته است. دکمه ADD برای محاسبه مجموع وزن کارایی دارد بدین شکل که با فشردن دکمه ADD عمل جمع حاصل می‌شود و برای محاسبه وزن بعدی می‌بایست دوباره دکمه مربوطه را فشرد. برای خروج از این عملکرد حالت C تعریف شده است. زمانی که می‌خواهیم با استفاده از ترازو قطعه شمار به محاسبه وزن خالص و ناخالص مواد وزنی بپردازیم از دکمه TARE استفاده می‌کنیم. چنانچه وزن ترازو منفی باشد باز از همین دکمه استفاده می‌شود. دکمه TARE برای صفر کردن ترازو نیز کارایی دارد در این صورت اگر ترازو در حالت صفر قرار گیرد از دکمه ZERO می‌توان برای فعال/غیرفعال کردن نور پس‌زمینه استفاده کرد. کارایی دیگر دکمه ZERO، صفر شدن خودکار ترازو است. دکمه COUNT وظیفه شمارش تعداد را بر عهده دارد. برای شمارش قطعه می‌بایست از دکمه UNIT و COUNT بهره برد و باید اضافه کرد که کارکرد دیگر دکمه UNIT منوط به تغییر واحد اندازه‌گیری می‌شود. برای توزین دقیق باید توجه داشت که ترازو قطعه شمار را می‌بایست روی سطح هموار قرار داد. چنانچه ظرفیت توزین بیشتر از توان تعریف شده برای ترازو دیجیتال کیا باشد عبارت FU روی نمایشگر ظاهر می‌شود و بهتر است سریعاً اضافه وزن را از روی کفه ترازو برداشت. چنانچه کاربر از باتری ترازو قطعه شمار استفاده نمی‌کند بهتر است هر دوره سه ماهه باتری ترازو را به مدت 24 ساعت شارژ کند تا از عمر باتری کاسته نشود یا آسیب نبیند. در حالت عادی باتری شارژی ترازو برای شارژ حدود 2 تا 4 ساعت نیاز دارد تا منبع تغذیه خود را پر کند.               

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :