دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88

قیمت : 11,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا است. شرکت کیا به‌عنوان شرکتی چینی شناخته می‌شود. محصولات مشابه با مارک‌های متنوع بسیارند اما کیفیت، عملکرد و ساختار ترازو کیا سبب شده است بسیاری از خریداران ایرانی را جذب کند. نماینده عرضه ترازو کیا، شرکت ترازایران محسوب می‌شود. شرکت ترازایران ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، را با 12 ماه تضمین در اختیار کاربران می‌گذارد. شرکت ترازایران فعالیت‌ها خود را تنها در حوزه عرضه ترازو محدود نکرده است و در عرصه ارائه خدمات فنی و کیفی اعم از تعمیر ترازو و پشتیبانی محصولات نیز فعالیت می‌کند. علاوه بر دوره گارانتی، پس از آن هم می‌توان از خدمات شرکت ترازایران بهره برد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات و یا ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، باید به‌عنوان سری KIA88 معرفی شود. سری KIA88 در 4 مدل معرفی شده است. امکانات و قابلیت‌های ترازو دیجیتال، در هر مدل یکسان تعبیه شده‌اند و در میزان ظرفیت، دقت و نمایشگر ترازوها تمایز وجود دارد. برای هر مدل، در ظرفیت‌های 60، 30، 6 و 3 کیلوگرم تولید می‌شود و به ترتیب از دقت‌های 2، 1، 0.2 و 0.1 گرم برخوردارند. در مقایسه با ظرفیت‌های ایجاد شده برای ترازو قطعه شمار، از دقت‌های فوق‌العاده‌ای بهره‌مندند. پلاستیک فشرده ABS متریال اصلی ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88 است. این ساختار به ترازو مقاومت و استحکام می‌بخشد و کیفیت ترازو با قرارگیری کمینه و بیشینه توزین حفظ می‌شود. کفه ترازو از جنس استیل ضدزنگ است و به شکل لبه‌دار ارائه می‌شود و مساحتی برابر با 25×25 سانتی‌متر را در برمی‌گیرد. از ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، می‌توان در فروشگاه‌ها استفاده کرد. ترازو فروشگاهی کیا به صفحه‌کلید ضدآب مجهز است و می‌توان در مشاغلی که مایعات ماهیت اصلی را دارند همچون شیلات استفاده کرد. نمایشگر و صفحه‌کلید ترازو دیجیتال در کنار یکدیگر قرار دارند. نمایشگر از پنل LED یا LCD ساخته می‌شود. کاربر می‌تواند برای ترازو دیجیتال قطعه شمار کیا، نوع نمایشگر را انتخاب کند زیرا همین امر یکی از وجوه تمایز ترازو به شمار می‌رفت. نمایشگر ترازو دیجیتال از سه صفحه نمایش شکل گرفته است که نشانگر وزن، قیمت واحد و قیمت کل هستند. برای هر قسمت کاراکترهای مشخصی معین شده است. ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، در بخش وزن و قیمت واحد می‌تواند به نمایش 5 کاراکتر عددی بپردازد. در بخش قیمت کل امکان نمایش 6 کاراکتر عددی وجود دارد. نمایشگر ترازو فروشگاهی کیا، نور پس زمینه دارد و کاربر می‌تواند میزان نور پس زمینه را تنظیم کند.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، دارای درپوش است و به راحتی می‌توان ترازو دیجیتال قطعه شمار را جابجا کرد. روی صفحه‌کلید ترازو در کنار ارقام 0 تا 9 از دکمه‌های ZERO، TARE و STAB است. در ادامه به بررسی عملکرد این دکمه خواهیم پرداخت. ذکر این نکته لازم است، دکمه STAB تنها در نوع LED ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88 اعمال شده است و هم‌چنین نشانگر باتری در نمایشگر صرف در نوع LCD ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، وجود دارد. ترازو دیجیتال فروشگاهی کیا را می‌توان به دو شکل استفاده کرد. ترازو به همراه آداپتور ارائه می‌شود، کاربر می‌تواند از طریق آداپتور، ترازو دیجیتال را به برق 220 ولت شهری متصل کند و افزون بر این، ترازو قابلیت کارکرد با باتری شارژی V6 را هم دارد. برخلاف دیگر ترازوهای کیا، ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، صرفاً می‌تواند واحد کیلوگرم را اندازه‌گیری کند. ترازو قطعه شمار الکترونیکی پارسنگ می‌کند و صفر خودکار انجام می‌شود. با استفاده از ترازو دیجیتال کیا می‌توان به محاسبه کلی قیمت پرداخت و امکان ذخیره قیمت‌ها و مقدارها وجود دارد. زمانی که ترازو گرمی کیا بدون استفاده بماند، ترازو انرژی موجود را ذخیره می‌کند و با کاهش ولتاژ برق، ترازو کیا خودکار خاموش می‌شود. ارتفاع ترازو قطعه شمار را می‌توان از طریق پایه‌های آن تنظیم کرد. تراز بودن ترازو، سبب توزین دقیق‌تر می‌شود.

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، صفحه‌کلید کاملی دارد؛ مانند دیگر ترازوها، دکمه On/Off در شمار دکمه‌ها گنجانده شده است. اعداد 0 تا 9 به همراه ممیز بخشی از صفحه‌کلید ترازو به شمار می‌روند. دکمه ADD برای جمع قیمت کالاها استفاده می‌شود و برای پاک کردن باید از دکمه C استفاده کرد، این دکمه سبب خروج از بخش مربوطه نیز خواهد شد. اگر بخواهیم وزن خالص و ناخالص کالایی را به دست آوریم می‌بایست از دکمه TARE استفاده کرد. با فشردن TARE پارسنگ انجام می‌شود، وقتی ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، وزن منفی را نشان می‌دهد این دکمه می‌تواند وزن را صفر کند. دکمه ZERO هم برای صفر خودکار تعبیه شده است و اگر دکمه TARE فعال باشد دکمه ZERO غیر فعال می‌شود. می‌توان قیمت‌ها و اوزان واحد را با استفاده از دکمه STORE ذخیره کرد. در ترازو قطعه شمار کیا دکمه QTY عمل شمارش قطعات را انجام می‌دهد. دکمه V ترازو دیجیتال، حاکی از میزان ولتاژ باتری است. اگر از باتری ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، استفاده نمی‌شود در هر دوره سه ماهه می‌بایست باتری را به مدت 24 ساعت شارژ کرد تا از کیفیت و طول عمر باتری ترازو کاسته نشود. در حالت عادی برای شارژ دوباره، باتری نیاز به 2 تا 4 ساعت زمان احتیاج دارد.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :