دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لمسی دیبال مدل D900

قیمت : 445,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو لمسی دیبال مدل D900، محصولی اسپانیایی است، شرکت دیبال در زمره نخستین تولیدکنندگان ترازوهای لمسی در جهان قرار دارد. ترازو لمسی دیبال مخصوص فروشگاه های بزرگ طراحی و ساخته شده است. ظرفیت توزین ترازو دیجیتال فروشگاهی دیبال دارای کمینه و بیشینه است. کمترین ظرفیت توزین ترازو لمسی دیبال مدل D900، برابر با 15 کیلوگرم است و با این ظرفیت، حساسیت اندازه گیری روی 5 گرم تنظیم شده است و بیشینه توزین ترازو علمکدار دیبال معادل 30 کیلوگرم با دقت 10 گرم است. عرض، طول و ارتفاع ترازو لمسی دیبال مدل D900، به ترتیب 37×47×60 سانتیمتر است. و علمک ترازو دیبال می تواند به مثابه قرارگیری کاربر روبروی ترازو تنظیم شود.

ساختار ظاهری ترازو بسیار شیک و خیره کننده است و از ظاهر ترازوی دیجیتال فروشگاهی می توان به قابلیت ها و کیفیت کاری آن پی برد. بدنه ترازو از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و سینی استیل ترازو به صورت تخت روی ترازو قرار می گیرد. ترازو لمسی دیبال مدل D900، به نمایشگر گرافیکی مجهز شده است و امکان نمایش محصولات و تبلیغ فروشگاه روی نمایشگر هست. نمایشگر ترازو لیبل پرینتر دیبال تمام لمسی و در سایز بزرگ طراحی و ساخته شده است. نمایشگر دو طرفه ترازو لمسی دیبال مدل D900، کارایی ترازو را در فروشگاه های بزرگ با حجم کاری بالا افزایش می دهد. نمایشگر ترازو دیجیتال لیبل پرینتر 999 کلید کاربردی دارد و با استفاده از حافظه تعبیه شده در ترازو قابلیت ارتقا تا 10000 کلید عملیاتی برای ذخیره اطلاعات کالاها وجود دارد.

امکان اتصال ترازو بارکد پرینتر به صندوق فروشگاهی، کامپیوتر و چاپگر و بارکدخوان خارجی وجود دارد و با تعبیه ترازو علمکدار دیبال به پورت VDC 24 و RS232 و USB و کابل شبکه این امکان با سهولت انجام می شود. قدرت سخت افزاری ترازو در مقایسه برای سایر ترازوهای موجود در بازار فوق العاده است. امکان چاپ لیبل و یا برچسب برای ترازو لمسی دیبال مدل D900، ممکن است و آنچه چاپ می شود در نمایشگر نمایش داده می شود و قابل تغییر نیز هست. از دیگر مزایای جذاب ترازو دیجیتال علمکدار دیبال برای فروشگاه های بزرگ، امکان دسته بندی محصولات است و به راحتی می توان 20 کاربر مجزا برای دسته بندی های تعریف کرد.

به سبب کاربرد ترازو، چاپگر داخلی از جمله امکانات بدیهی ترازو لمسی دیبال مدل D900، محسوب می شود. و روشن است با این مزیت امکان صدور فاکتور و برچسب نیز وجود خواهد داشت. سرعت چاپ ترازو لیبل پرینتر دیبال معادل 1000 میلی متر بر ثانیه است. از نظر نرم افزاری، ترازو لمسی دیبال مدل D900، گامی به جلو در صنعت توزین و اندازه گیری به شمار می رود. برنامه های ویندوز به راحتی روی ترازو لمسی دیبال مدل D900، قابل اجرا هستند. با استفاده از برنامه DIBAL WEB SERVER، می توان از طریق کامپیوتر و گوشی همراه به ترازو فروشگاهی دیبال متصل شد. محصولات دیبال در ایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :