دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، به عنوان ترازوی فروشگاهی و از نوع علمکدار طراحی و ساخته شده است. ترازو لیبل زن توزین صدر به سبب کارکرد خود، از تمامی امکانات یک ترازوی دیجیتال فروشگاهی برخوردار است. شرکت توزین صدر، از سال 1380 فعالیت خود را با نام تجاری صاایران آغاز کرد و در سال 1388، مبنی بر اجرایی شدن طرح خصوصی سازی، نام خود به توزین صدر تغییر داد و با این عنوان فعالیت های تولیدی خود را در زمینه توزین و اندازه گیری از سر گرفت. ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم، و با حساسیت 5 گرم وزن اقلام و مواد را می سنجد. کارکرد فروشگاهی ترازو لیبل زن توزین صدر این امکان را برای ترازو LS6 فراهم می کند تا به طور پی در پی به توزین بپردازد. ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، در ابعاد 50×42×37 سانتیمتر ساخته می شود. و جنس بدنه ترازو از نوع پلاستیک فشرده ABS انتخاب شده است. جنس کفه توزین نیز استیل خواهد بود.

صفحه نمایشگر از نوع LED گرافیکی است و تمامی اطلاعات در یک نمایشگر به زبان فارسی، نمایش داده می شوند. به سبب دو طرفه بودن نمایشگر، کاربر و خریدار قادرند بر پروسه خرید و توزین نظارت و کنترل داشته باشند. ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6 از چاپگر داخلی برخوردار است و از فیش پرینتر و لیبل پرینتر نیز بهره مند است. و مزیت چاپ بارکد واقعی روی لیبل و فاکتور را شامل می شود و بارکدها را به شکل سری چاپ می کند . هم چون سایر تولیدات گروه صنعتی توزین صدر، ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6،نیز توانایی اتصال به کامپیوتر و صندوق پول و هم چنین بارکدخوان خارجی را دارد.

ترازوی دیجیتال فروشگاهی علمکدار توین صدر از پارسنگ الکترونیکی برخوردار است و قابلیت محاسبه وزن خالص اقلام را دارد.  باید اذعان کرد که ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6 با بهره مندی از تمامی امکانات ترازو LS6 تایوان، توانایی ارتباط با دیگر ترازوها را از طریق شبکه داراست. تمامی محصولات گروه صنعتی توزین صدر به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش روانه بازار می شوند. شرکت تراز ایران با عنوان نماینده رسمی محصولات توزین ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :