دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY

قیمت : 207,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY یکی دیگر از تولیدات شرکت دیبال است. شرکت اسپانیایی دیبال در میانه دهه 80 فعالیت خود را آغاز کرد و به سرعت جایگاه کنونی خود را در میان برندهای مطرح و شناخته شده جهانی در عرصه صنعت توزین و اندازه گیری به دست آورد. می توان ادعا کرد شرکت دیبال صنعت ترازو را متحول کرد و با تولید ترازوهای کاملا لمسی گام بزرگی در این عرصه برداشت. ترازوهای فروشگاهی و دیجیتال دیبال از پیشرفته ترین و به روزترین امکانات یک ترازو برخوردارند. با بررسی ساختار و قابلیت های ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY و دیگر ترازوهای معرفی شده از سوی این شرکت، می توان این ادعا را ثابت کرد.

در ابتدا به ویژگی های ظاهری می پردازیم، ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، در ردیف ترازهای علمکدار دسته بندی می شود. علمک ترازو دیجیتال از دو بخش تشکیل می شود و نمایشگر و صفحه کلید ترازو روی علمک ترازو سوار شده اند. بدنه ترازو ساخته شده از پلاستیک فشرده ABS و سینی توزین نیز هم چون بیشتر ترازوهای موجود در بازار از جنس استیل است و به دو شکل تخت و لبه دار ساخته می شود و انتخاب نوع سینی با خریدار خواهد بود. با توصیفات ارائه شده می توان به مقاومت، کیفیت ساخت و استحکام بلند مدت ترازو فروشگاهی دیجیتال دیبال پی برد. ابعاد نمایشگر 24×24 سانتیمتر است. ترازو لیبل زن دیبال با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم به اندازه گیری وزن می پردازد.

 

تجهیز ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، به چاپگر داخلی سبب صدور فاکتور می شود و باید اضافه کرد، کاربر می تواند به تهیه گزارش تفکیکی روزانه، هفتگی و ماهانه با فرمت F4 بپردازد. صدور فاکتور و چاپ لیبل از سوی ترازو DOUBLE BODY با سرعت بالایی انجام می شود. بارکدها به شکل واقعی تولید می شوند. از مزایای بی نظیر ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، بهره مندی از ویژگی انبارداری است و شامل تمامی اقلام وزنی و غیر وزنی می شود. نمایشگر ترازو لیبل زن فروشگاهی دیبال از نوع LCD است و قابلیت نمایش محصولات و یا تبلیغات فروشگاه را دارد. حافظه ترازو دیجیتال علمکدار دیبال می تواند اطلاعات منوط به کالاها را از 5000 تا 10000 در خود بگنجاند.

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، قادر است همزمان به 5 مشتری سرویس دهد. کارکرد فروشگاهی ترازو دیجیتال دیبال به ترازو اجازه شبکه شدن با سایر ترازوها را می دهد. تنها پورت RS 232، شامل حال ترازو لیبل زن دیبال می شود. ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، را به آسانی می توان به دیگر تجهیزات فروشگاهی هم چون کامپیوتر، چاپگر خارجی و صندوق پول تجهیز کرد.

ترازوهای دیبال زیر نظر شرکت تکین وارد ایران می شوند. شرکت تکین یکی از مجریان قانون 71 نظام صنفی (لزوم استفاده از صندوق و ترازو دیجیتال) است و همه محصولات با 12 ماه گارانتی در بازار داخلی توزیع می شوند.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :