دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900

قیمت : 410,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900، همانطور که از نام اش پیداست محصول شرکت دیبال است. دیبال شرکتی اسپانیایی است که از اواسط دهه 80 فعالیت خود را در مقام تولیدکننده محصولات توزین و اندازه گیری آغاز کرد. شرکت دیبال خیلی زود جایگاه خود را در میان برندهای مختلف جهانی پیدا کرد و جزو نخستین تولیدکنندگان ترازوهای لمسی قرار گرفت. شرکت دیبال سری D900 را با 6 محصول معرفی کرد. هم چون علمکدار، بدون علمک با سایز نمایشگر متفاوت و هم چنین آویز. ظرفیت اندازه گیری وزن در تمامی مدل های D900 از کمینه و بیشینه توزین 15 و 30 کیلوگرم برخوردار است. و دقت توزین نیز در کمینه 5 گرم و در بیشینه 10 گرم تعریف شده است. 

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900، بدون علمک ساخته شده است. وجه تمایز 6 مدل سری D900، را می توان در ظاهر ترازوهای دیجیتال فروشگاهی دیبال دانست و باید اذعان کرد، تمامی مدل های سری D900 دارای امکانات و قابلیت های مشابه هستند چرا که همه ترازوهای لمسی دیبال برای فروشگاه های بزرگ با حجم کاری بالا ساخته شده اند. از نظر شرایط و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری، ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900 به عنوان ترازویی پیشرفته وارد بازار می شود. طول و عرض ترازو بدون علمک دیبال به ترتیب 37×47 سانتیمتر است و کفه توزین ترازو از نوع استیل تخت انتخاب شده است. ترازو لیبل پرینتر دیبال از پلاستیک فشرده ABS ساخته می شود. مقاومت و کیفیت این متریال مسجل است.

مانند دیگر ترازوهای سری D900، ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900 نیز با کمترین میزان 15 کیلوگرم و بیشترین میزان 30 کیلوگرم و به ترتیب با دقت 5 و 10 گرم سنجش وزن را انجام می دهد. درباره نمایشگر ترازو دیبال باید گفت ساختار نمایشگر سوپری در این مدل نیز دیده می شود. نمایشگر تمام لمسی ترازو فروشگاهی دیجیتال دیبال دارای 999 کلید مستقیم است و بر حسب نیاز کاربر قابلیت ارتقا تا 10000حافظه عددی را پیدا می کند. نمایشگر دوم ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900، با استفاده از فناوری گرافیکی می تواند به نمایش محصولات و یا تبلیغ فروشگاه بپردازد.

با استفاده از تجهیز ترازو لیبل پرینتر دیبال به پورت های گوناگون، قابلیت اتصال ترازو به دیگر تجهیزات فروشگاهی مهیا شده است مانند کامپیوتر، چاپگر، دستگاه بارکدخوان خارجی و صندوق پول. RS 232 و VCD 24 و USB و ایترنت پورت های به کار رفته روی ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900 هستند. ترازو بدون علمک دیبال با استفاده از چاپگر داخلی می تواند فاکتور و هم چنین لیبل یا برچسب چاپ کند. امکان تغییر و همچنین طراحی برچسب نیز وجود دارد. تمامی این امکانات دال بر کارایی فوق العاده ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900 است. کاربر به آسانی می تواند محصولات را به وسیله ترازو فروشگاهی دیبال دسته بندی کند و دسته بندی ها را در اختیار بیش از 20 کاربر قرار دهد. ترازو دیجیتال فروشگاهی برنامه های ویندوز را پشتیبانی می کند و همین قابلیت وجه تباین ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900 با دیگر ترازوها است. ترازو لیبل پرینتر دیبال با 12 ماه گارانتی در بازار ارائه می شود.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :