دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، محصول شرکت ACLAS تایوان است و از سوی گروه صنعت توزین صدر به بازار داخلی عرضه می شود. مزیت شرکت توزین صدر نسبت به سایر تولیدکنندگان داخلی همکاری با شرکت های معتبر دنیا همچون ACLAS، MARSON، KELI، JADEVER، ZEMIC و CAS است. به عنوان مثال، برای تعبیه لودسل در ترازوها از مارک ZEMIC بهره می برد. محصولات بسیاری از سوی گروه صنعتی توزین در سایت ترازایران معرفی شد و درباره چگونگی ایجاد و توسعه شرکت توزین صدر، به طور کامل توضیح داده شد. 

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، دارای ظرفیت 30 کیلوگرم است و با دقت 5 گرم وزن اقلام و مواد را می سنجد. اندازه طول و عرض و ارتفاع ترازو لیبل پرینتر ACLAS به ترتیب 50×38×34 سانتیمتر است. سینی توزین از نوع استیل و تخت است. بدنه ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است تا در مقابل ضربه، فشار و شرایط متفاوت افلیمی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخودارد باشد و استحلاک ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 به پایین ترین اندازه خود برسد. ماهیت ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 را ویژگی فروشگاهی آن شکل می دهد. کاربرد ترازو ACLAS برای فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها تعریف شده است. 

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، از چاپگر داخلی بهره مند است در نتیجه، چاپ لیبل و فاکتور را نیز انجام می دهد. نمایشگر دو طرفه ترازو لیبل پرینتر از نوع LED/LCD است و کاربر و خریدار می توانند در حین توزین بر عملکرد ترازو نظارت داشته باشند. ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 توانایی چاپ بارکد واقعی روی وسلیه ها و هم چنین فاکتور را دارد. ترازو لیبل پرینتر امکان چاپ روی لیبل و رول کاغذ را نیز دارد و همچنین به راحتی می توان سایز و مدل لیبل را مشخص کرد یعنی از طریق کامپیوتر آن را طراحی و به بارکد پرینتر ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 منتقل کرد. در نتیجه کارکرد فروشگاهی ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، گزارش گیری روزانه، هفتگی و ماهانه برای ترازو، از سوی شرکت سازنده در نظر گرفته شده است.

کاربر با استفاده از ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، می تواند به 10224 حافظه داخلی و 224 حافظه مستقیم دسترسی داشته باشد. ترازو ACLAS مدل LS2 را به آسانی می توان به دیگر ترازوها متصل کرد. و دیگر تجهیزات فروشگاهی را نیز با این ترازو همراه ساخت. مزیت استفاده از ترازوی لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، پشتیبانی از تمامی نرم افزارهای فروش است، البته باید به خاطر داشت که استاندارد بودن نرم افزارها بسیار حائز اهمیت است. منبع تغذیه ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 به وسیله برق شهری 220 ولت تامین می شود و در کنار آن باتری پشتیبان نیز وجود دارد. ترازو لیبل پرینتر فروشگاهی به پارسنگ الکترونیکی تجهیز شده است و به صورت خودکار ترازو را صفر و وزن خالص را محاسبه می کند. 

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2 با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران قرار می گیرد. از جمله ملحقات ترازو می توان به آداپتور آن اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :