دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000

این محصول موجود نیست
قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : ناموجود

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی محک به شمار می رود. شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک فعالیت خود را در عرصه تولید محصولات توزین و اندازه گیری اعم از ترازو و باسکول در تناژها و طرح ها و قابلیت های متنوع، از سال 1377 آغاز کرد. شرکت محک با تولید محصولات کیفی و کمی توانست رضایت مشتریان داخلی را به سوی خود جذب کند و اعتبار ترازو و باسکول محک را به همراه آورد. ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000، با کاربری خانگی و توزین مواد غذایی طراحی و تولید می شود. و باید اشاره کرد که ترازو خانگی محک در مشار تولیدات این شرکت قرار نمی گیرد و کالایی وارداتی محسوب می شود. ترازو خانگی محک به عنوان یک ترازو دیجیتال آشپزخانه ای قابلیت توزین تا 5 کیلوگرم را دارد و سنجش وزن مواد غذایی با حساسیت 5 گرم است. ترازو دیجیتال 5 کیلویی محک از طراحی و ظاهری بسیار زیبایی بهره مند است و در ساخت ترازو، از زوایه های تیز و طراحی صنعتی استفاده نکرده اند. در ترزاوهای آشپزخانه ای محک تنوع رنگ بسیار است و دایره انتخاب کاربر وسیع خواهد بود. ترازو محک 5 کیلویی فاقد علمک است و به شکل رومیزی ساخته می شود.

آنچه از ترازو خانگی محک انتظار می رود نباید بیش از یک ترازو آشپزخانه ای باشد و مانند نام خود از امکانات و قابلیت های محدودی برخوردار است. بدنه و سینی اندازه گیری ترازو با بهره گیری از پلاستیک فشرده  ABS ساخته می شوند. سینی ترازو محک خانگی به شکل تخت روی لودسل قرار می گیرد. ترازو دیجیتال محک ابعادی برابر با 34×41×15 سانتی متر دارد و یک لودسل عمل توزین را انجام می دهد. ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000، دارای نمایشگر LCD است و منبع تغذیه آن به کمک باتری قلمی تامین می شود. ترازو خانگی مدل 2000 محک از صفحه کلید بی بهره بوده است و شرکت محک تنها به تعبیه دکمه خاموش/روشن اکتفا کرده است. شرکت محک ترازو دیجیتال آشپزخانه ای را بدون گارانتی روانه بازار می کند و در صورت بروز مشکل، ترازو مدل 2000 شامل هیچ گونه خدمات پس از فروش نمی شود. ترازو محک آشپزخانه ای وزنی حدود 620 گرم دارد و بسیار سبک خواهد بود و به سبب وزن و ابعاد مشکلی برای کاربر به وجود نمی آورد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو محک و یا دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :