دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

قیمت : 51,400,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، یکی دیگر از تولیدات داخلی است. سری BR1500AP شرکت محک شامل دو محصول می شود که از نظر دقت و امکانات نرم افزاری شباهت های بسیاری دارند و ظرفیت توزین، دو ترازو 50 کیلویی و35 کیلویی محک را از یکدیگر تفکیک می کند. ترازو نام برده در شمار ترازوهای فروشگاهی قرار می گیرد و به عنوان یک ترازو علمکدار شناخته می شود. شرکت، عمر مفید ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، را حدود 20 سال تخمین می زد. طول عمر طولانی ترازو ناشی از بدنه مقاوم و با کیفیت ترازو دیجیتال است. پلاستیک فشرده ABS بدنه اصلی ترازو را شکل می دهد. این متریال در ساخت بدنه ترازو فروشگاهی امکان استفاده از ترازو را در هر شرایط اقلیمی فراهم می کند. دمای مناسب برای عملکر ترازو 35 کیلویی محک و دیگر محصولات تولید شده از سوی این شرکت بین 0 تا 40 درجه سانتی گراد است. بدنه ترازو بارکدپرینتر محک اندازه های 40×56×58 سانتی متر را دربرمی گیرد. آنچه در تولیدات ترازو فروشگاهی در قالب یک امتیاز تکرار می شود، تعبیه دو سینی توزین است. سینی ترازو دیجیتال بارکدپرینتر از جنس سینی استیل ضدزنگ ساخته می شود. سینی ترازو دیجیتال 15000 محک، در دو نوع تخت و لبه دار موجود است. سینی لبه دار ترازو فروشگاهی، چهار لبه جانبی دارد. شرکت محک به شکل کارخانه ای، یک سینی پلاستیکی را روی کفه ترازو علمکدرا دیجیتال قرارداده است و به هنگام استفاده از ترازو محک، سینی لبه دار استیل روی آن قرار می گیرد. اما در رابطه با سینی تخت ترازو دیجیتال فروشگاهی باید اشاره کرد که برای قرار گیری سینی ترازو ابتدا می بایست سینی تخت پلاستیکی را برداشت و سینی استیل تخت ترازو را جایگزین آن کرد. سینی تخت ترازو در اندازه های 37×54 سانتی متر ساخته می شود.

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، وزنی معادل 35 کیلوگرم را با حساسیت 2 گرم می سنجد. امکان تغییر حساسیت ترازو علمکدار دیجیتال وجود دارد. نمایشگر ترازو 35 کیلویی محک روی علمک آن واقع شده است. شرکت محک بیشتر ترازوهای فروشگاهی خود را به شکل دو طرفه تولید می کند. منظور از نمایشگر دو طرفه، قرارگیری نمایشگر به شکل سوپری است. در حالت سوپری، نمایشگر دو سویه به سمت متقاضی و کاربر قرار گرفته است. در نتیجه به هنگام توزین و قیمت گذاری علاوه بر کاربر، متقاضی نیز می تواند شاهد روند محاسبه باشد. هر دو نمایشگر ترازو 15000  محک با استفاده از پنل LED ساخته شده اند. مزیت بهره مندی از نمایشگر LED در ساخت ترازو دیجیتال فروشگاهی، افزایش وضوح نمایش اعداد است و قابلیت مشاهده آن ها با کیفیت بالا در فضای کم نور و تاریک خواهد بود. نمایشگر ترازو 35 کیلویی علمکدار از نوع 7 SEGMENT طراحی شده است. به تعداد کاراکترهای قابل نمایش در نمایشگر ترازو در اصطلاح SEGMENT می گویند. هر دو نمایشگر ترازو دیجیتال از صفحه نمایش های منوط به بخش وزن، قیمت و قیمت کل تشکیل شده اند. تنوع رنگ برای خریداران ترازو بسیار مهم به شمار می ورد و شرکت محک همواره ترازو دیجیتال فروشگاهی را در رنگ های مختلف تولید می کند. ترازو BR15000AP محک، در رنگ های مشکی، سفید و قرمز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، را می توان به سایر تجهیزات فروشگاهی مانند کامپیوتر، چاپگر خارجی، دستگاه پوز بانکی و بارکدخوان متصل کرد. پورت های تعبیه شده روی ترازو دیجیتال شامل PS2 و RS 232  می شود. از طریق پورت PS2، ترازو را به بارکدخوان و پورت استاندارد RS232، آن را به کامپیوتر متصل می کند. ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، به تولید واقعی بارکد می پردازد و چاپ بارکد برای هر کالا وجود دارد. چاپگر داخلی از دیگر مزایای ترازو بارکدزن محک به شمار می رود. چاپگر داخلی امکان صدور فاکتور فروش را فراهم می کند. کاربر تمامی اطلاعات خرید از جمله اطلاعات فروشگاه را می تواند در فاکتور فروش قید کند. ترازو فروشگاهی دیجیتال، به حافظه مستقیم و غیرمستقیم تجهیز شده است. حافظه مستقیم دربرگیرنده 35 حافظه و غیرمستقیم شامل 1000 حافظه غیرمستقیم می شود. حافظه ترازو علمکدار 35 کیلویی، تا 1 ماه اطلاعات ذخیره شده را در خود نگاه می دارد.  ترازو بارکدپرینتر دارای باتری پشتیبان است. باتری پشتیبان ترازو دیجیتال فروشگاهی به میزان چهار ساعت قادر است بهره وری ترازو را افزایش دهد. آداپتور ترازو علمکدار فروشگاهی راهی دیگر برای تامین منبع تغذیه ترازو پرینتردار به شمار می شود. از طریق اتصال آداپتور ترازو به برق شهری، دستگاه آماده اندازه گیری می شود. ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم از سوی شرکت ترازایران در مقام نماینده ترازو محک، به همراه 24 ماه تضمین در کنار 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران گذاشته خواهد شد. شرکت ترازایران به انضمام نقد و بررسی و توزیع محصولات توزین و اندازه گیری، فعالیت خود را در عرصه ارائه خدمات فنی همچون تعمیر ترازو و پخش لوازم جانبی ترازو از جمله کاور ترازو و باتری ترازو، گسترش داده است. این خدمات دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن می شود.

خریداران محترم می توانند علاوه بر خرید اینترنتی ترازو، به صورت حضوری از نمایشگاه مرکزی شرکت ترازایران مبنی بر خرید ترازو اقدام کنند. قیمت ترازو مدل BR15000AP، با توجه به قابلیت ها و کاربری آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات و یا درباره ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :