دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

قیمت : 55,700,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، ترازویی ایرانی است. ترازو دیجیتال با کاربری فروشگاهی تولید می شود و در شمار ترازوهای علمکدار قرار می گیرد. بدنه ترازو مقابل فشار و ضربه مقاومت خوبی دارد و استفاده از پلاستیک فشرده  ABS این مقاومت را تایید می کند. همه ی بدنه ترازو دیجیتال فروشگاهی از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است. طول و عرض و ارتفاع ترازو 50 کیلویی فروشگاهی 40×56×58 سانتی متر خواهد بود. شرکت محک ترازوهای دیجیتال فروشگاهی خود را با دو سینی انتخابی روانه بازار می کند و به هنگام خرید نوع سینی ترازو علمکدار محک انتخاب می شود. ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، به صورت پیش فرض به یک سینی پلاستیکی تخت مجهز شده است و سینی استیل ضدزنگ لبه دار روی کفه ترازو بارکدپرینتر قرار می گیرد. سینی لبه دار ترازو، چهار لبه جانبی دارد. سینی تخت 15000 محک در اندازه های 37×54 سانتی متر تولید می شود. برای قرار گیری سینی تخت ترازو فروشگاهی روی کفه ترازو می بایست سینی استیل را به جای سینی پلاستیکی قرار داد. در ساخت ترازو علمکدار فروشگاهی از زاویه های منحنی استفاده کرده اند و جلوه زیبایی به ترازو محک داده است. کاربری فروشگاهی ترازو لیبل پرینتر محک سبب برخوداری ترازو از مزایای بسیاری می شود و می توان ادعا کرد در شمار بهترین ترازوهای شرکت محک قرار دارد.

ترازو محک بارکدپرینتر فوشگاهی، وزن 50  کیلوگرم را با حساسیت 2 گرم اندازه گیری می کند و دقت ترازو را می توان به 5 و 10 گرم افزایش داد.  ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، علاوه بر برخورداری از بدنه ای مقاوم، نرم افزار قوی و کارایی شامل ترازو محک فروشگاهی می شود. نمایشگر ترازو علمکدار روی علمک آن واقع شده است و به شکل دو طرفه طراحی می شود. نمایشگر دو طرفه ترازو محک دارای سه صفحه نمایش جداگانه است و با استفاده از نور LED قرمز به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. به نمایشگر دو طرفه ترازو دیجیتال، نمایشگر سوپری هم می گویند. هر دو نمایشگر ترازو علمکدار بارکدپرینتر از نوع LED هستند. به سبب تجهیز به نور LED قرمز، می توان به راحتی در فضای کم نور و تاریک هم اعداد روی نمایشگر محک فروشگاهی را مشاهده کرد. امکان تنظیم میزان نور نمایشگر ترازو بارکدپرینتر وجود دارد. ترازو محک بارکدپرینتر BR15000AP، به چاپگر داخلی بهره مند است. چاپگر ترازو مزایای بسیاری برای کاربر به همراه خواهد داشت. با این امتیاز، ترازو دیجیتال محک قابلیت چاپ فاکتور فروش را دارد. در راستای این فایده، امکانات قابلیت های دیگری نیز برای ترازو 50 کیلویی لیبل پرینتر در نظر گرفته شده است. حافظه مستقیم ترازو محک فروشگاهی و غیر مستقیم سبب می شود تا بتوان 35 کالا را به همراه قیمت و توضیحات کامل محصول در حافظه مستقیم به انضمام 1000 کالا با امکانات مشابه در حافظه غیرمستقیم ترازو فروشگاهی محک ذخیره کرد. وجود چاپگر داخلی و حافظه ترازو 50 کیلویی فروشگاهی موجب برخورداری از مزیت گزارش دهی می شود. می توان با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در حافظه ترازو BR15000AR محک، از میزان خرید و فروش های فروشگاه به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه گزارش تهیه کرد. حافظه ترازو دیجیتال علمکدار قابلیت نگهداری اطلاعات حافظه را به  مدت 1 ماه دارد.  

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، بارکد را به شکل واقعی و استاندارد تولید می کند. قابلیت تولید بارکد برای هر کالای خریداری شده وجود دارد. ترازو لیبل پرینتر محک همراه با توزین محصولات وزنی، کالاهای شمارشی را نیز می شمارد. ترازو فروشگاهی علمکدار این عمل را به صورت همزمان انجام می دهد و می توان ترازو 15000 را یک ترازو قطعه شمار نامید. برای بهره وری بیشتر از ترازو 50 کیلویی فروشگاهی قابلیت تصال آن به دیگر تجهیزات فروشگاهی فراهم شده است. از جمله این محصولات می بایست به کامپیوتر، چاپگر خارجی، بارکدخوان، کشوی پول، پوز بانکی اشاره کرد. پورت استاندارد RS232 ترازو پرینتردار را به کامپیوتر ارتباط می دهد و تجهیز ترازو به پورت PS2، شرایط را برای اتصال بارکدخوان به ترازو دیجیتال فراهم می کند. کاربرد فروشگاهی ترازو ایجاب می کند تا ترازو دیجیتال از طریق سیستم شبکه به دیگر ترازوهای موجود در فروشگاه متصل شود. این مزیت برای ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، ایجاد شده است. منبع تغذیه ترازو محک فروشگاهی، از دو روش تامین می شود. باتری پشتیبان ترازو دیجیتال کمک می کند تا به هنگام فقدان برق، ترازو قابلیت کارکرد داشته باشد هم چنین، میزان بهره بری از ترازو افزایش می یابد. به انضمام این مهم. در میان پک ترازو لیبل پرینتر محک، آداپتور ترازو قرار داده شده است و با ساتفاده از آداپتور ترازو محک و اتصال آن به برق شهری، ترازو علمکدار برای اندازه گیری و شمارش آماده می شود.

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. شرکت نام برده محصولات خودرا با نام تجاری محک روانه بازار مصرف می کند. شرکت محک فعالیت های تولیدی خود را از سال 1377 آغاز کرد. نخستین تولید شرکت محک با عرضه ترازو دیجیتال آغاز شد. فعالیت های کیفی و کمی شرکت محک در عرصه تولید محصولات توزین و اندازه گیری اعتبار و شهرت بسیاری را در بازار داخلی برای این شرکت رقم زد و بخش بزرگی از بازار را در دست گرفت. شرکت محک در شمار بهترین ارائه کننده خدمات پشتیبانی در قبال محصولات خود است. ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه محصولات شرکت توزین توان سنجش، به همراه 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می گیرد. شرکت محک در عرصه خدمات کیفی و فنی، شامل تعمیر ترازو، لوازم جانبی ترازو از جمله کاور ترازو و باتری ترازو و سایر خدمات پشتیبانی در دوره گارانتی و پس از آن فعالیت دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، و یا چگونگی دریافت خدمات با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :