دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000

قیمت : 61,800,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین توان سنجش به شمار می رود. شرکت توزین توان سنجش با نام تجاری محک از سال 1377 فعالیت های تولیدی خود را آغاز کرد. ترازو فروشگاهی محک از کیفیت و اعتبار بالایی در میان خریداران برخوردار است. ترازو با کاربری فروشگاهی و به صورت علمکدار تولید می شود. ترازو دیجیتال فروشگاهی در اندازه های 60×42×70 سانتی متر و از پلاستیک فشرده ABS ساخته می شود. پلاستیک فشرده ABS ترازو را در برابر فشار و ضربه و هم چنین خط و خش حفظ می کند. سینی ترازو فروشگاهی محک مانند دیگر ترازوهای تولید شده از سوی این شرکت از نوع استیل ضدزنگ است. سینی ترازو دیجیتال محک همیشه به صورت انتخابی توزیع می شود. سینی استیل ترازو علمکدار به صورت لبه دار و تخت ساخته خواهد شد. سینی لبه دار ترازو دارای چهار لبه جانبی است. سینی تخت ترازو 70 کیلویی محک در اندازه 45×46 سانتی متر موجود است. ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، با توان 70 کیلوگرم و دقت 5 گرم به سنجش وزن مواد و اقلام می پردازد. امکان تغییر دقت توزین ترازو به 10 و 20 گرم وجود دارد. لودسل ترازو فروشگاهی پرینتردار حساسیت بالایی دارد و به هنگام قرار گیری مواد روی کفه توزین ترازو دیجیتال، وزن تثبیت می شود. ترازو علمکدار دیجیتال محک از نوع تک لودسل است.

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، از قابلیت های بسیاری بهره مند است، علاوه بر کیفیت بالای بدنه ترازو و حفظ کیفیت و کارایی در طول زمان از نظر نرم افزاری ترازو نیز در سطح بالایی قرار دارد. ترازو 70 کیلویی لیبل پرینتر محک به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی تمامی قابلیت ها و امکانات ترازو دیجیتال را داراست. ترازو بارکدپرینتر محک می تواند 35 کالا را در حافظه مستقیم و 1000 عدد را در حافظه غیرمستقیم خود ذخیره کند. کاربر امکان ثبت قیمت کالا به همراه توضیحات هر محصول و اطلاعات فروش را دارد. ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را دارد در کنار این موضوع، ترازو دیجیتال علمکدار به چاپگر داخلی مجهز است. چاپگر داخلی ترازو بارکدپرینتر محک امکان صدور فاکتور و گزارش گیری را فراهم می کند در نتیجه، کاربر قادر خواهد بود گزارش خرید و فروش روزانه، هفتگی و ماهانه خود را در اختیار داشته باشد. چاپ گزارش از سوی ترازو محک با توجه به اطلاعات ثبت شده در حافظه ترازو دیجیتال انجام می شود. برای افزایش بهره وری ترازو فروشگاهی 70 کیلوگرم، مزیت اتصال به کامپیوتر و دیگر تجهیزات فروشگاهی مانند بارکدخوان و پوز بانکی را دارد. ترازو علمکدار لیبل پرینتر در فروشگاه های بزرگ با حجم کاری بالا استفاده می شود و به همین منظور ترازو از مزیت ارتباط با دیگر ترازوهای فروشگاه با استفاده از شبکه برخوردار است.

ترازو BR14000 محک عمل پارسنگ ترازو را الکترونیکی انجام می دهد. ترازو دیجیتال در کنار توزین، به شمارش تعداد نیز می پردازد و عمل اندازه گیری وزن و شمارش قطعه ها را می تواند همزمان انجام دهد. روی علمک ترازو 14000 محک، نمایشگر ترازو تعبیه شده است. نمایشگر دو طرفه ترازو یا به عبارت دیگر نمایشگر سوپری ترازو BR، هر دو از پنل LED ساخته شده اند. پنل LED ترازو فروشگاهی محک، کیفیت مشاهده و وضوح اعداد را افزایش می دهد و در فضای کم نور و تاریک خللی در مشاهده نمایشگر ترازو محک به وجود نمی آید. نمایشگر ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، از سه صفحه نمایش تشکیل شده است و هرکدام به نمایش جداگانه وزن، قیمت و قیمت کل می پردازند. ترازو بارکدپرینتر می تواند 5 کاراکتر عددی را در بخش های تعریف شده نمایش دهد. ترازو فروشگاهی علمکدار بارکدواقعی تولید می کند. استاندارد بارکد در ترازو دیجیتال 70 کیلویی رعایت شده است و به راحتی اسکن بارکد انجام می شود.

در طراحی ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، بیشتر به موضوع کیفیت و کارایی توجه شده است تا زیبایی و ظرافت ظاهری ترازو. ترازو دیجیتال علمکدار دارای زاویه های تیز و زمخت است و ظاهری صنعتی به ترازو فروشگاهی داده است. شرکت ترازایران، ترازو دیجیتال بارکدپرینتر 14000 را با تضمین 24 ماهه به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران می گذارد. شرکت ترازایران در کنار نقد و بررسی و عرضه محصولات توزین و اندازه گیری، در بخش ارائه خدمات پشتیبانی ترازو هم چون تعمیر ترازو و لوازم جانبی ترازو از جمله کاور ترازو و باتری ترازو نیز فعالیت دارد. خدمات ترازو در برگیرنده دوره گارانتی و پس از آن می شود. در کنار خرید اینترنتی ترازو دیجیتال از سایت ترازایران، خریداران محترم می توانند حضوری از نمایشگاه دفتر مرکزی بازدید کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات و با در زمینه ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، با همکاران ما تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :