دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B

قیمت : 47,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، همانطور که از نامش پیداست به عنوان ترازو فروشگاهی طراحی و تولید می شود. ترازو به شکل رومیزی و فاقد علمک است. ترازو بدون علمک محک، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. توزین توان سنجش محصولات خود را با نام تجاری محک توزیع می کند. ترازو 15000 محک، علاوه بر کارکرد فروشگاهی قابلیت استفاده در کارخانه ها و کارگاه ها نیز دارد و می تواند در امر بسته بندی به کار گرفته شود. ترازو دیجیتال بدون علمک می تواند به توزین 35 کیلوگرم بپردازد و توزین مواد و اقلام با حساسیت 2 گرم سنجیده می شود. ترازو بدون علمک رومیزی از طریق یک لودسل توزین را انجام می دهد. لودسل ترازو از حساسیت بالایی بهره مند است چنانچه بلافاصله پس از قرارگیری مواد روی کفه توزین، عمل سنجش انجام می شود. ترازو محک را از پلاستیک فشرده ABS تولید می کند، پلاستیک فشرده ABS در بدنه ترازو، ترازو را در برابر فشار و ضربه حفظ می کند. ترازو رومیزی دارای دو سینی است، سینی اول از نوع پلاستیکی است و به شکل تخت روی لودسل قرار دارد و سینی دوم از نوع استیل ضدزنگ است. سینی ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، از چهار لبه جانبی بهره مند است. این امکان برای کاربر وجود دارد تا سینی تخت استیل را برای ترازو دیجیتال محک انتخاب کند.

نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی با استفاده از پنل LED ساخته می شود و ترازو به دو نمایشگر تجهیز شده است. هر دو نمایشگر ترازو از نوع LED هستند و از سه صفحه نمایش تشکیل شده است. صفحه نمایش ترازو بدون علمک شامل بخش وزن، قیمت و قیمت کل می شود. هر صفحه نمایش در ترازو محک دیجیتال، قابلیت نمایش SEGMENT 7 را دارند. به میزان کاراکترهای قابل نمایش در نمایشگر ترازو در اصطلاح SEGMENT گویند. قاب نمایشگر ترازو فروشگاهی از نوع تلق است و ممکن است در گذر زمان دچار استهلاک شود و شفافیت خود را از دست دهد. در این صورت می بایست به تعویض تلق ترازو اقدام کرد. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، قابلیت اتصال به چاپگر را دارد. در این صورت کاربر می تواند به چاپ فاکتور اقدام کند. پرینتر ترازو همیشه همراه با حافظه داخلی ترازو است. ترازو دیجیتال فروشگاهی  می تواند 1035 کالا را در حافظه مستقیم و غیر مستقیم بگنجاند. این رقم برای مجموع حافظه ترازو در نظر گرفته شده است. در میان پک ترازو 35 کیلویی محک، کابل و CD اتصال به کامپیوتر نیز وجود دارد و ترازو به کامپیوتر وصل می شود و کاربر قابلیت ذخیره داده ها را نیز خواهد داشت.

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، علاوه بر امکان اتصال و کارایی با آداپتور می تواند با استفاده از باتری ترازو نیز کار کند. باتری ترازو به شکل داخلی تعبیه شده است و می توان آن را شارژ کرد. ترازو فروشگاهی محک در اندازه های 40×56×58 سانتی متر تولید می شود و سینی ترازو نیز در ابعاد 37×54 سانتی متر روی ترازو قرار می گیرد. در نتیجه، فضای چندانی را برای قرار گیری احتیاج ندارد. ترازو 15000 محک قابلیت محاسبه جمع را دارد. ترازو بدون علمک ترازو از سوی شرکت ترازایران به همراه 24 ماه گارانتی روانه بازار خواهد شد. شرکت ترازایران در کنار بررسی و عرضه محصولات توزین و اندازه گیری، به ارائه خدمات فنی و کیفی نیز می پردازد. این خدمات ترازو شامل تعمیر ترازو و پشتیبانی محصولات می شود. علاوه بر خرید ترازو، می توانید برای فروش ترازو نیز با همکاران ما تماس بگیرید. اشاره این نکته لازم است که خریداران علاوه بر خرید اینترنتی ترازو امکان بازید از نمایشگاه ترازو در دفتر مرکزی ترازایران را خواهند داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :