دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000

قیمت : 50,400,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، همانطور که از نامش پیداست با کاربری فروشگاهی و برای حجم کاری متوسط طراحی و تولید می شود. ترازو دیجیتال محک بدون علمک است و نمایشگر ترازو کنار صفحه کلید ترازو قرار دارد. مانند دیگر ترازوهای امروزی، ترازو فروشگاهی محک نیز با استفاده از پلاستیک فشرده ABS ساخته می شود. مزیت بهره وری از این متریال در ساخت بدنه ترازو، افزایش مقاومت آن به هنگام ضربه و فشار خواهد بود. در مجموع کیفیت ترازو در طولانی مدت حفظ خواهد شد و استهلاک کم تری را تجربه می کند. ترازو به اندازه 40×56×58 سانتی متر است و ابعاد چندان زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. کاربر می تواند نوع سینی ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، را انتخاب کند. شرکت محک یک سینی تخت پلاستیکی را روی کفه اندازه گیری ترازو دیجیتال قرار داده است. دو نوع سینی ترازو برای ترازو 35 کیلویی محک وجود دارد. سینی لبه دار ترازو به همراه چهار لبه جانبی از جنس استیل ضدزنگ و سینی تخت ساخته شده از جنس مشابه در اندازه 37×54 سانتی متر در اختیار کاربران قرار می گیرد. چنانچه کاربر، سینی تخت ترازو را برای ترازو دیجیتال بدون علمک خود برگزیند، ابتدا سینی تخت پلاستیکی را بر می دارد و سینی استیل ترازو را جایگزین می کند. ترازو BP15000 محک شباهت بسیاری به نوع 50 کیلویی خود دارد و صرفا در میزان ظرفیت تفاوت دارند.

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، می تواند وزنی برابر با 35 کیلوگرم را با دقت 2 گرم اندازه گیری کند. لودسل ترازو دیجیتال از حساسیت بالایی داراست و به هنگام قرار گیری مواد وزنی و شمارشی، بالافاصله ارقام در نمایشگر ترازو مشاهده می شوند. ترازو با یک لودسل توزین می کند. کاربر بر حسب نیاز خود می تواند میزان دقت ترازو را تغییر دهد. ترازو 35 کیلویی محک دارای نمایشگر LED است. نمایشگر ترازو دیجیتال سه صفحه نمایش دارد و جداگانه به نمایش وزن، قیمت و قیمت می پردازند. نمایشگر ترازو بدون علمک فروشگاهی از نوع 7 SEGMENT است. چنانچه نمایشگر ترازو قابلیت نمایش کاراکتر عددی را داشته باشد در اصطلاح به آن SEGMENT می گویند. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، می تواند تا 7 کاراکتر عددی را در نمایشگر ترازو نشان دهد. نمایشگر ترازو دیجیتال، دو طرفه تعبیه شده است و متقاضی نیز می تواند بر روند توزین و ارزش گذاری کالاهای خریداری شده نظارت داشته باشد. نمایشگر ترازو در هر دوسو از LED است. تجهیز ترازو فروشگاهی به چاپگر داخلی بهره وری ترازو را افزایش می دهد. و در کنار این امکان، قابلیت حافظه داخلی و گزارش گیری هم به امکانات ترازو اضافه می شود. در کنار صدور فاکتور کاربران می تواند روزانه، هفتگی و ماهانه گزارشی از فروش خود در اختیار داشته باشد. حافظه داخلی ترازو نیز کمک می کند تا کاربر قیمت و اطلاعات محصولات خود را در حافظه داخلی و خارجی ترازو پرینتردار فروشگاهی ثبت کند. ترازو 15000 محک قادر است 35 کالا را در حافظه مستقیم و 1000 کالا را در حافظه غیرمستقیم خود ذخیره کند.

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، امکان شمارش تعداد را نیز دارد و در کنار توزین، می تواند به شمارش بپردازد. ترازو محک فروشگاهی، قادر است همزمان توزین و شمارش کند. این مزیت برای ترازو دیجیتال محک فراهم شده است تا نسبت به سه مشتری به شکل واحد سرویس دهی داشته باشد. در میان پک ترازو پرینتردار 35 کیلویی، کابل و CD موجود است و به کمک آن ها می توان ترازو را به کامپیوتر متصل کرد تا با استفاده از ترازو دیجیتال و کامپیوتر بتوان به انتقال اطلاعات پرداخت. شرکت محک همیشه به تنوع رنگ در محصولات خود دقت کرده است. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، در رنگ های قرمز، زرشکی، مشکی و سفید تولید می شود. ترازو بدون علمک با باتری داخلی شارژی نیز کار می کند. باتری ترازو سبب می شود تا زمان استفاده از ترازو افزایش یابد. از آداپتور ترازو هم می توان منبع تغذیه ترازو را تامین کرد. آداپتور به برق شهری متصل می شود تا برای کارکرد آماده شود. ترازو گرمی محک از سوی شرکت ترازایران با 24 ماه تضمین و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می گیرد. شرکت ترازایران در کنار عرضه محصولات توزین و اندازه گیری در بخش توزیع خدمات کیفی و فنی ماننده تعمیر ترازو، کاور ترازو و باتری ترازو در دوره گارانتی و پس از آن نیز فعال است و همواره تلاش کرده است بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000، و یا دریافت خدمات با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :