دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

 ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، از سوی شرکت توزین توان سنجش یا محک تولید می شود. شرکت محک، فعال در زمینه تولید محصولات توزین و اندازه گیری توانسته است رضایت مشتریان داخلی را به دست آورد چنان که امروزه بخش بزرگی از بازار داخلی را تامین می کند و از اعتبار بسیاری برخوردار است. ترازو با کاربری فروشگاهی و دارای علمک است. ترازو علمکدار محک می  تواند تا 35 کیلوگرم را اندازه گیری کند و توزین را با حساسیت 2 گرم می سنجد. مانند بیشتر تولیدات شرکت محک، ترازو علمکدار فروشگاهی نیز از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است. مزیت استفاده از این متریال در تولید ترازو، افزایش دوام کیفی و کمی تزارو است. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، از دو سینی توزین داراست. سینی تخت ترازو، به صورت پلاستیکی روی کفه اندازه گیری قرار می گیرد و می توان سینی لبه دار ترازو دیجیتال را روی سینی پلاستیکی تخت قرار داد. سینی لبه دار ترازو چهار لبه جانبی دارد. کاربر می تواند به جای استفاده از سینی لبه دار از سینی تخت استیل بهره ببرد و در این صورت آن را جایگزین سینی پلاستیکی می کند. باید اشاره کرد نوع سینی لبه دار استیل ضدزنگ یا تخت کاملا انتخابی است. ترازو دیجیتال علمکدار محک، در ردیف ترازوهای علمکدار فروشگاهی قرار می گیرد. نمایشگر ترازو دیجیتال روی علمک ترازو سوار شده است و شرکت محک  برای ترازو 35 کیلویی خود، دو نمایشگر قرار داده است. نمایشگر دو طرفه در ترازو سبب می شود متقاضی نیز شاهد روند توزین و ارزش گذاری از سوی کاربر باشد. نمایشگر ترازو محک از سه صفحه نمایش تشکیل شده است. نمایشگر سه ردیف ترازو می تواند به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل بپردازد.

نمایشگر ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، از پنل های LED ساخته شده اند و دارای بهترین کیفیت نمایش هستند. در فضای کم نور و تاریک، اعداد روی صفحه نمایش به وضوح قابل مشاهده خواهند بود. برای افزایش بهره وری ترازو محک، حافظه داخلی برای ترازو علمکدار فروشگاهی در نظر گرفته شده است. ترازو 35 کیلویی محک مدل 11000، 35 حافظه داخلی دارد و در کنار آن ذخیره 1000 حافظه غیر مستقیم نیز امکان پذیر است. با توجه به تجهیز ترازو محک به پورت استاندار RF232 ، قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر خارجی فراهم می شود. در این صورت، می توان داده های ثبت شده در حافظه ترازو را از طریق کامپیوتر جابجا کرد و با استفاده از چاپگر خارجی نیز به چاپ فاکتور اقدام کرد. از دیگر مزیت های ترازو دیجیتال فروشگاهی، پشتیبانی ترازو با یک باتری شارژی است. به هنگام فقدان برق امکان استفاده از ترازو 2 گرمی محک به کمک باتری شارژی تعبیه شده در ترازو وجود دارد. می توان ترازو را با آداپتور ترازو که در میان پک آن گنجانده شده است استفاده کرد. قابلیت فروشگاهی ترازو سبب شده است تا تمامی امکانات مورد نیاز برای ترازو دیجیتال فروشگاهی در این ترازو فراهم آید. ترازو علمکدار فروشگاهی در اندازه های 42×42×55 سانتی متر است و مساحت سینی تخت ترازو نیز شامل 32×48 سانتی متر خواهد بود. ترازو فروشگاهی از طریق یک لودسل وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. توزین فوق العاده دقیق ترازو سبب افزایش سرعت توزین در ترازو می شود. تمامی امکانات ترازو 35 کیلویی محک مشابه ترازو 50 کیلویی علمکدار از همین شرکت است.  و تفاوت را می بایست در میزان ظرفیت جستجو کرد. با استفاده از ترازو دیجیتال فروشگاهی می توان به راحتی به محاسبه مجموع اعداد پرداخت.

شرکت ترازایران، ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، را به همراه 24 ماه گارانتی روانه بازار می کند. در کنار گارانتی ترازو، از سوی شرکت ترازایران خدمات پشتیبانی مانند تعمیر ترازو و لوازم جانبی ترازو هم چون کاور ترازو، باتری ترازو نیز ارائه می شود. عرضه خدمات ترازو شامل دوران گارانتی و پس از آن خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، و یا چگونگی دریافت خدمات ترازو و هم چنین خرید اینترنتی ترازو با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. خریدران محترم برای خرید ترازو می توانند حضوری از نمایشگاه ترازایران دیدن کنند.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :