دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000

قیمت : 38,300,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. این شرکت با نام تجاری محک به تولید محصولات توزین و اندازه گیری می پردازد. ترازو محک یا باسکول محک از معتبرترین تولیدات داخلی به شمار می روند. ترازو محک فروشگاهی، به شکل علمکدار تولید می شود. ترازو دیجیتال با کاربری فروشگاهی به تولید انبوه می رسد. ترازو فروشگاهی محک می تواند ظرفیتی برابر با 50 کیلوگرم را اندازه گیری کند و دقت ترازو روی 2 گرم تنظیم می شود. دقت 2 گرم با توان توزین 50 کیلوگرم فوق العاده است. اندازه ترازو به ترتیب طول و عرض و ارتفاع، 42×42×55 سانتی متر است و سینی ترازو نیز در اندازه های 48×32 سانتی متر تولید می شود. بدنه ترازو متشکل از پلاستیک فشرده ABS است تا مقاومت و ضد خط و خش بودن ترازو تامین شود. ترازو 50 کیلویی محک دارای دو سینی توزین است. سینی تخت پلاستیکی ترازو به شکل پیش فرض روی لودسل ترازو قرار دارد و سینی استیل ضدزنگ لبه دار روی آن قرار می گیرد و این انتخاب برای کاربر ترازو فروشگاهی محک وجود دارد تا برای سینی استیل ترازو حق انتخاب داشته باشد. ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، را می توان با سینی تخت یا لبه دار خریداری کرد. سینی لبه دار ترازو دارای چهار لبه جانبی است.

ترازو علمکدار فروشگاهی از دو نمایشگر برخوردار است. نمایشگر ترازو در این حالت، سوپری خوانده می شود. در نمایشگر سوپری یا دو طرفه ترازو فروشگاهی، کاربر و متقاضی می توانند همزمان شاهد روند توزین و قیمت گذاری باشند. نمایشگر ترازو 50 کیلویی محک، از سه صفحه نمایش شکل گرفته است و تمامی آن ها در هر دو  طرف، از پنل LED ساخته شده اند. صفحه نمایش ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. هر بخش از نمایشگر ترازو علمکدار محک امکان نمایش 5 کاراکتر عددی وجود دارد. عددها در نمایشگر ترازو به رنگ قرمز نمایش داده می شوند. در نتیجه، امکان مشاهده در فضای تاریک و کم نور وجود دارد. کار با ترازو دیجیتال علمکدار محک بسیار ساده است زیرا شرکت محک منوی فارسی را روی ترازو فروشگاهی خود اعمال کرده است. نمایشگر ترازو روی علمک سوار واقع شده است. در بخش نرم افزار ترازو از پورت استاندارد RS232 استفاده شده است تا قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را داشته باشد. با توجه به این مزیت می توان با اتصال ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، به کامپیوتر و چاپگر به صدور فاکتور پرداخت و با انتقال داده ها از ترازو به کامپیوتر و یا برعکس را انجام داد. در میان پک ترازو، کابل و CD گنجانده شده است.

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، از دو حافظه مستقیم و غیر مستقیم برخوردار است که روی هم رفته امکان ذخیره 1035 کالا را در حافظه خود دارد. منبع تغذیه ترازو محک فروشگاهی را می توان با استفاده از آداپتور تعبیه شده در پک آن تامین کرد. در کنار این مزیت، ترازو دیجیتال قابلیت کار با باتری شارژی داخلی را نیز دارد. صفحه کلید ترازو با طرح لمسی طراحی و ساخته شده است. ترازو علمکدار دیجیتال با یک لودسل وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند و بلافاصله پس از قرار گیری مواد روی کفه توزین، وزن به ثبات می رسد. ترازو 11000 محک را می توانید به همراه 24 ماه گارانتی تهیه کنید، علاوه بر خرید اینترنتی ترازو دیجیتال، امکان مشاهده حضوری از تمامی کالاها در نمایشگاه دفتر مرکزی ترازایران وجود دارد. شرکت ترازایران در کنار بررسی و ارائه محصولات توزین و اندازه گیری در زمینه عرضه خدمات و پشتیبانی کالا مانند تعمیر ترازو نیز فعالیت می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چند و چون ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :