دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، به عنوان کالای ایرانی روانه بازار می شود. پلاستیک فشرده ABS مواد اصلی تشکیل دهنده ترازو دیجیتال فروشگاهی است. ترازو محک بیشتر ترازوهای فروشگاهی خود را در دسته ترازوهای علمکدار قرار می دهد. بدنه ترازو با استفاده از این متریال بسیار مقاوم خواهد بود. و ترازو را در برابر ضربه و فشار حفظ می کند. اندازه های ترازو علمکدار فروشگاهی برابر با 60×42×70 سانتی متر است و با توجه به میزان ترازو، فضای زیادی را برای قرار گیری لازم دارد. در طراحی ترازو از زاویه های تیز استفاده کرده اند و همین طراحی ظاهری دور از ظرافت و صنعتی به ترازو داده است. نمایشگرترازو دیجیتال روی علمک قرار دارد. سینی توزین از استیل ضدزنگ ساخته می شود و در اندازه های 45×46 سانتی متر روی کفه قرار می گیرد که این مساحت در نوع لبه دار کمی متقاوت است و برابر با 59×53 سانتی متر است. ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، می تواند وزنی برابر با 70 کیلوگرم را همراه با حساسیت 5 گرم اندازه گیری کند. تناسب میان ظرفیت و دقت فوق العاده است. کاربری ترازو از عنوان آن پیداست. سینی ترازو فروشگاهی محک انتخابی است. خریدار می تواند سینی تخت یا لبه دار برای ترازو 70 کیلویی 14000 محک انتخاب کند. سینی لبه دار ترازو، 4 لبه جانبی دارد. نمایشگر ترازو علمکدار فروشگاهی از نوع  LED است و سه نمایشگر جداگانه برای نمایش وزن، قیمت و قیمت کل تعبیه شده است. وضوح مشاهده اعداد در نمایشگرهای LED مشخص است. کاربر بسته به موقیعت قرار گیری خود روبروی ترازو دیجیتال فروشگاهی، می تواند نور نمایشگر را تنظیم کند.

ترازو MDS14000 محک به عنوان یک ترازو دیجیتال قابلیت نگهداری اطلاعات 1035 قلم کالا را در حافظه خود دارد. حافظه ترازو در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم در نظر گرفته شده است. بهره وری از ترازو علمکدار فروشگاهی در کنار این مزیت و هم چنین برخورداری از پورت استاندار RS232، افزایش پیدا می کند. ترازو 70 کیلویی محک را می توان به کامپیوتر و چاپگر خارجی ارتباط داد در نتیجه، کاربر با استفاده از حافظه ترازو می تواند به انتقال داده های ثبت شده بپردازد و در کنار چاپگر خارجی فاکتور فروش نیز صادر کند. ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، سرعت توزین بالایی دارد و این دقت و سرعت ترازو مدیون لودسل ترازو است. ترازو محک با یک لودسل وزن مواد و اقلام را می سنجد

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، می تواند همزمان قابلیت سرویس دهی به چند مشتری را داشته باشد و برای هرکدام با پارسنگ های جداگانه، مجموع فاکتور ارائه دهد. از دیگر مزیت های ترازو دیجیتال فروشگاهی محک می توان به ارتباط ترازو از طریق شبکه با سایر ترازوها اشاره کرد تا چندین ترازو را همزمان کنترل کرد و به حافظه مشترک ترازو دسترسی داشت. از دیگر قابلیت های ترازو علمکدار، صفر خودکار آن است و در کنار این موضوع به راحتی می تواند دقت ترازو محک را تنظیم کرد. منبه تغدیه ترازو دیجیتال فروشگاهی را به دو شکل می توان تامین کرد. آداپتور موجود در پک ترازو یکی از این موارد است که با اتصال آن به برق شهری می توان از ترازو استفاده کرد. به هنگام فقدان برق شهری و یا بسته به نیاز و سلیقه کاربر امکان استفاده از ترازو دیجیتال علمکدار به همراه باتری شارژی خشک نیز فراهم است. شرکت ترازایران ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، را با 24 ماه تضمین و به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد. در کنار عرضه ترازو و محصولات توزین و  اندازه گیری، شرکت ترازایران به ارائه خدمات پشتیبانی مانند تعمیر ترازو و عرضه لوازم جانبی ترازو از جمله کاور ترازو و باتری ترازو می پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید اینترنتی ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، و یا استفاده از خدمات پشتبانی ترازو با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. خریداران محترم می توانند برای خرید ترازو از نمایشگاه شرکت ترازایران نیز بازدید کنند.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :