دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. ترازوهای این شرکت را با نام تجاری محک در بازار می شناسند. ترازو با کاربری فروشگاهی و از نوع علمکدار ساخته شده است. پلاستیک فشرده ABS ساختار اصلی بدنه ترازو را شکل می دهد تا ترازو از ضربه و فشار محفوظ بماند و کیفیت ترازو در شرایط گوناگون آب و هوایی ثبات داشته باشد. امکان مشترک بیشتر ترازوهای فروشگاهی محک، انتخابی بودن سینی توزین است. سینی اندازه گیری ترازو به دو شکل تخت و لبه دار روانه بازار می شود. سینی ترازو از جنس استیل ضدزنگ خواهد بود. سینی لبه دار ترازو دیجیتال فروشگاهی، 4 لبه جانبی دارد. ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، می تواند وزنی برابر با 70 کیلوگرم را اندازه گیری کند و وزن را با حساسیت 5 گرم می سنجد. ترازو دیجیتال فروشگاهی را می توان در فروشگاه های بزرگ نیز استفاده کرد زیرا یکی از مزیت های ویژه ترازو، امکان سرویس دهی همزمان به سه مشتری است. سرویس دهی ترازو با پارسنگ های جداگانه انجام می شود و قابلیت ارائه مجموع ارقام را نیز دارد. ترازو 70 کیلویی محک مدل MDS14000، امکان گزارش دهی از حساب های انجام شده را دارد. گزارش ترازو دیجیتال فروشگاهی به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه انجام می شود. شرکت محک با تجهیز ترازو به حافظه مستقیم و غیرمستقیم، بهره وری از ترازو علمکدار دیجیتال را افزایش داده است. با استفاده از ترازو فروشگاهی محک، کاربر 1035 کالا را با اطلاعات مورد نظر می تواند در حافظه ترازو دیجیتال ثبت کند. این میزان از حافظه ترازو متشکل از حافظه مستقیم و غیرمستقیم است. ترازو 70 کیلویی امکان سرویس دهی بهتر به مشتریان را فراهم می کند.

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، دارای نمایشگر LED است و از سه صفحه نمایش با قابلیت نمایش 7 SEGMENTS ساخته شده است. به تعداد کاراکترهای قابل نمایش روی نمایشگر ترازو دیجیتال SEGMENT گویند. صفحه نمایش های ترازو به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازند. نمایشگر ترازو روی علمک سوار شده است و از نوع دو طرفه خواهد بود. نمایشگرهای دو طرفه سبب سهولت کار کاربر می شوند زیرا متقاضی نیز قادر خواهد بود بر روند توزین و قیمت گذاری نظارت داشته باشد. ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، به چاپگر داخلی تجهیز شده است. کاربر بسته به فضای کار خود قادر خواهد بود نور صفحه نمایش را تنظیم کند. چاپگر داخلی امکان صدور فاکتور فروش را مهیا می کند و چه بسا می توان گزارش های ارائه شده از سوی ترازو را نیز به چاپ رساند. شکل قرار گیری صفحه کلید در جلوی ترازو فروشگاهی به شکلی است که خللی در روند کار با ترازو برای کاربر ایجاد نمی کند و تسلط کاربر را به هنگام کار با ترازو دیجیتال افزایش می دهد. آنچه ترازو دیجیتال فروشگاهی را نسبت به مدل مشابه ترازو محک متمایز می کند قابلیت شمارش ترازو 70 کیلویی است در نتیجه، علاوه بر امکان توزین، امکان شمارش نیز فراهم شده است. شرکت تولیدکننده ترازو، ترازو علمکدار را به مزیت صفر کن خودکار و پارسنگ الکترونیکی تجهیز کرده است.

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، دارای باتری شارژی است تا کاربر به هنگام فقدان برق یا بسته به سلیقه خود از باتری ترازو استفاده کند، علاوه بر این، با اتصال آداپتور ترازو به برق شهری، ترازو روشن می شود. چنانچه کاربر بخواهد ترازو 70 کیلویی محک از اتصالات شبکه برخوردار باشد، می توان با درخواست به شرکت، این امکان برای ترازو فراهم شود. ترازو علمکدار فروشگاهی محک به همراه 24 ماه تضمین و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می گیرد. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات کیفی و فنی مانند تعمیر ترازو و لوازم جانبی ترازو هم چون کاور ترازو و باتری ترازو نیز فعالیت می کند. در کنار خرید اینترنتی ترازو دیجیتال فروشگاهی می توانید از نمایشگاه دفتر مرکزی ترازایران هم بازدید کنید و از نزدیک با ترازو انتخابی خود آشنا شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، و یا دیگر محصولات توزین و اندازه گیری با همکاران ما تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :