دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند مدل PT206B

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو پند مدل PT206B، همانگونه که از نام و نشان ترازو پیداست، از سوی شرکت پند توزین الکتریک ساخته شده است. تخصص شرکت پند در تولید ترازوهای فروشگاهی و رومیزی است. ترازو پند مدل PT206B، به عنوان ترازوی فروشگاهی و بدون علمک روانه بازار می شود. این ترازو را باید یک ترازوی قطعه شمار نیز خواند. ترازو پند مدل PT206B، با بیشینه 30 کیلوگرم، و دقت 5 گرم به اندازه گیری وزن می پردازد. شرکت پند، ترازو پند مدل PT206B، را در اندازه های 230×330 میلیمتر ساخته است، با توجه به ابعاد، ترازویی نیست که فضای زیادی را اشغال کند. بدنه از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و مقاومت ترازو پند مدل PT206B، را در برابر ضربه و فشار بالا می برد. و با شرایط متفاوت آب و هوایی سازگاری مطلوبی دارد.

 

از جمله مزایای استفاده شده در ترازو قطعه شمار فروشگاهی پند، قابلیت ضد آب بودن ترازو است. کفه توزین ترازو پند مدل PT206B، از نوع استیل و تخت است. در نمایشگر ترازو فروشگاهی بدون علمک از فناوری LED بهره جسته اند و نمایشگر به شکل سوپری طراحی و ساخته شده است. ترازوی فروشگاهی قطعه شمار پند امکان محاسبه باقی مانده پول خریدار را دارد. به طور میانگین می توان روزانه به مدت 8 ساعت از ترازو پند مدل PT206B، تنها با استفاده از باتری قلمی و بدون اتصال ترازو به برق شهری، استفاده کرد. ترازو فروشگاهی پند قابلیت پاره سنگ تا 15 کیلوگرم را داراست.

ترازوی قطعه شمار پند، با 14 ماه گارانتی و هم چنین 10 سال گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو پند مدل PT206B و دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :