دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F

این محصول موجود نیست
قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : ناموجود

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، از تولیدات گروه صنعتی پند محسوب می شود. صنایع پند با تولید تخصصی ترازوهای فروشگاهی توانسته است سهمی از بازار داخلی را نسیب خود سازد. در میان محصولات صنایع پند، چند نمونه ترازو بدون علمک فروشگاهی نیز تولید شده است. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، را باید نمونه ای از ترازوهای فروشگاهی بدون علمک دانست. کاربرد ترازو فروشگاهی پند ویژه مراکز کوچک خرید است. بیشینه توزین ترازو پند فروشگاهی 30 کیلوگرم است و ترازو وزن را با دقت 1 گرم می سنجد. در میان ترازوهای معرفی شده در تراز ایران که ساخت شرکت پند هستند، فقط ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، توزین را با دقت 1 گرم انجام می دهد و همین قابلیت، یکی از مزایای ترازو دیجیتال فروشگاهی محسوب می شود.

 

پلاستیک فشرده ABS و فلز، بدنه ترازو را شکل می دهند و سینی توزین نیز هم چون دیگر ترازوهای پند از نوع استیل است. برای ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، نمایشگر از نوع LCD و کنار صفحه کلید لمسی تعبیه شده است و هم چنین باید اشاره کرد که از نوع ضدآب ساخته شده است. قرارگیری ترازو با اندازه 32×33 سانتیمتر بر روی پیشخوان فروشگاه فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. برای کالیبراسیون ترازو دیجیتال فروشگاهی پند، کاربر به سنگ کالیبره نیاز خواهد داشت زیرا کالیبراسیون دستی و خارجی انجام می شود. برای ثبت قیمت و اطلاعات کالا، برای ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، به تعداد 35 حافظه داخلی و 70 حافظه غیرمستقیم در نظر گرفته شده است. یکی از قابلیت های منحصربفرد ترازو، کارکرد ترازو فروشگاهی با 3 عدد باتری قلمی است و حتی تا یک سال نیز می توان صرفا با استفاده از باتری های قلمی از ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، استفاده کرد. 

صنایع پند، ترازوهای فروشگاهی خود را به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر هم چون قیمت ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :