دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF

این محصول موجود نیست
قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : ناموجود

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، محصول شرکت پند است. شرکت پند به شکل تخصصی به تولید ترازوهای فروشگاهی، به ویژه از نوع علمکدار می پردازد. ترازو پند مدل PT206PF، به عنوان یک ترازو فروشگاهی علمکدار طراحی و ساخته شده است. کاربرد ترازو مناسب فروشگاه ها و مغازه های کوچک و محلی تعریف شده است. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، یک ترازو قطعه شمار نیز هست. بدنه ترازو پند فروشگاهی پلاستیک فشرده ABS شکل می دهد و با ابعاد 33×23 سانتیمتر، جای زیادی را اشغال نمی کند. سینی توزین از جنس استیل تخت است. بیشینه توزین ترازو قطعه شمار پند 30 کیلوگرم است و اندازه گیری وزن با حساسیت 5 گرم انجام می شود. کالیبراسیون ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، به صورت دستی و خارجی است و کاربر برای کالیبره نیاز به سنگ دارد.

 

نمایشگر ترازو قطعه شمار پند از نوع LED است. و کیفیت دید بسیار مطلوبی دارد و دیگر مزایای نمایشگر ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، ضد آب بودن آن است. مقاومت ترازو در برابر گرد و غبار را نیز باید اضافه کرد. صفحه کلید ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، به صورت لمسی طراحی شده است. به سبب امکانات تعریف شده برای ترازو قطعه شمار فروشگاهی پند، بدون توجه به شرایط گوناگون آب و هوایی، قابلیت استفاده در هر شرایطی را پیدا می کند. یکی از مزایای بارز ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، استفاده از ترازو به مدت یک سال صرفا با باتری های قلمی است و در این بازه زمانی در نظر گرفته شده، کاربر نیازی به اتصال ترازو به برق نخواهد داشت.

ترازو علمکدار پند توانایی ثبت فروش را دارد و کاربر با اتصال چاپگر به ترازو می تواند رسید های ثبتی را چاپ کند. شرکت تولیدی پند ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، را با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار مصرف عرضه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.          

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :