دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD

قیمت : 42,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD همان طور که از نامش پیداست در زمره تولیدات شرکت پند الکتریک قرار می گیرد. شرکت پند عمدتا به تولید ترازوهای فروشگاهی علمکدار می پردازد هرچند در میان محصولات خود، ترازوهای بدون علمک را نیز گنجانده است اما به طور تخصصی به تولید ترازوهای فروشگاهی علاقه مند است. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، دارای ظرفیت 30 کیلوگرم است و با حساسیت 5 گرم به سنجش وزن می پردازد. به سبب کارکرد فروشگاهی ترازوی پند علمکدار، ابعاد ترازو 39×27 سانتیمتر در نظر گرفته می شود. در نتیجه، فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. پلاستیک فشرده ABS، ساختار ترازو فروشگاهی را شکل می دهد و از فلز نیز استفاده شده است. جنس سینی توزین نیز چون دیگر محصولات پند، از نوع استیل است. مقاومت و استحکام ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، با سابقه روشن محصولات پند، مسلم است.

 

یکی از مزیت های بارز ترازو فروشگاهی علمکدار، برخورداری از چاپگر داخلی است. چاپگر داخلی سبب می شود ترازو قابلیت صدور فاکتور داشته باشد. و هم چنین کاربر می تواند از گزارش روزانه، هفتگی و یا ماهانه بهره مند باشد. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، برای ثبت قیمت و اطلاعات کالا، دارای 52 حافظه داخلی و 1000 حافظه غیر مستقیم است. ترازوی پند فروشگاهی این امکان را به کاربر می دهد تا همزمان داده های 3 مشتری را توزین و محاسبه کند. نمایشگر ترازو از نوع LED و به شکل سوپری طراحی شده است. در این حالت خریدار نیز می تواند بر روند توزین و قیمت نظارت داشته باشد. و صفحه کلید ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، روی نمایشگر ترازو قرار گرفته است. از دیگر مزایای ترازو پند فروشگاهی می توان به امکان اتصال ترازو علمکدار به کامپیوتر و یا چاپگر خارجی اشاره کرد. اتصال ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، از طریق پورت استاندارد RS232 انجام می شود و از پورت RS485 نیز به منظور اتصال به شبکه پشتیبانی می کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی از باتری قابل شارژ بهره مند است و همین امکان را می توان یکی دیگر از مزیت های ترازو پند برشمرد. آداپتور از جمله ملحقات ترازو دیجیتال علمکدار به شمار می رود.

شرکت پند ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو پند دیجیتال علمکدار و یا دیگر محصولات ارائه شده در تراز ایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :