دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، را شرکت پند طراحی و روانه بازار کرده است. شرکت پند به طور تخصصی به تولید ترازوهای فروشگاهی از نوع علمکدار و بدون علمک می پردازد، البته شمار تولیدات ترازوهای فروشگاهی بدون علمک شرکت پند توزین الکتریک بسیار اندک است. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، همان طور که از عنوان ترازو پیداست با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و حساسیت 5 گرم به سنجش وزن مواد و اقلام می پردازد. ترازو مدل PX7500SP، با کاربرد فروشگاهی از نوع علمکدار روانه بازار شده است. بدنه ترازو از پلاستیک فشرده ABS و فلز ساخته شده است. استفاده از مواد به کار رفته در ساخت ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، مقاومت و استحکام ترازو را در برابر ضربه و فشار و هم چنین شرایط گوناگون اقلیمی بالا می برد و در نتیجه از استحلاک ترازو کاسته می شود.

 

کفه توزین از جنس استیل ضدزنگ تولید می شود. و شرکت سازنده دو نوع سینی توزین برای ترازو فروشگاهی علمکدار اختصاص داده است. بر حسب نیاز کاربر، می توان سینی توزین را تخت و یا لبه دار انتخاب کرد. یکی از امکانات ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، برخورداری از چاپگر داخلی است. در این صورت امکان صدور فاکتور فروش فراهم می شود و از دیگر مزایای ترازوی پرینتردار فروشگاهی، قابلیت تهیه گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه است و به سبب 52 حافظه داخلی ترازو و هم چنین 1000 حافظه غیر مستقیم آن، به آسانی امکان ثبت قیمت و اطلاعات مواد و اقلام فروشگاهی وجود دارد کارکرد فروشگاهی ترازو علمکدار سبب می شود تا امکان توزین هم زمان برای 3 مشتری وجود داشته باشد. ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، از مزیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی نیز بهره مند است. شرکت پند صفحه کیبورد ترازو فروشگاهی پرینتردار را بر روی نمایشگر ترازو تعبیه کرده است. صفحه نمایشگر از نوع LED است. آداپتور و دفترچه راهنما از ملحقات ترازو محسوب می شوند.

شرکت پند ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP را به همراه 14 ماه گارانتی و هم چنین 10 سال خدمات پس از فروش روانه بازار می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازوی فوق و هم چنین دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :