دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S، از تولیدات گروه صنعتی پند توزین الکتریک به شمار می رود. شرکت پند ترازوی فوق را با کارکرد فروشگاهی تولید کرده است. شرکت پند بیشتر به تولید ترازو های فروشگاهی و علمکدار گرایش دارد. ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S نیز از این قاعده مستثنا نیست. ترازو پند مدل PX7500S، در اندازه های 55×42 سانتیمتر در نظر گرفته شده است و بدنه از پلاستیک فشرده ABS و فلز ساخته شده است. کفه توزین نیز از نوع استیل براق است با سه لبه جانبی برای سهولت در کار کاربر و همه این ویژگی ها در مجموع، بر مقاومت و استحکام ترازو می افزاید. بیشینه توزین ترازو پند مدل PX7500S، به میزان 50 کیلوگرم است و اندازه گیری وزن مواد با حساسیت 10 گرم سنجیده می شود.

 

درباره کالیبراسیون ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S می بایست به این نکته اشاره کرد که، عمل کالیبره، دستی و خارجی انجام می شود. و برای کالیبراسیون ترازو علمکدار پند نیاز به سنگ کالیبره خواهد بود. ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S، دارای یک لودسل است. نمایشگر ترازو فروشگاهی علمکدار پند، از نوع LED است و کیفیت و وضوح دید نمایشگرهای LED مسلم است. وجه تمایز ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S، بهره مندی ترازو از 52 حافظه مستقیم و 1000 حافظه غیر مستقیم است. قیمت های کل کالا از سوی ترازوی دیجیتال فروشگاهی محاسبه می شود و توانایی محاسبه و جمع بندی چندین کالا را به صورت جداگانه داراست.

باید اشاره کرد پاره سنگ و صفر کننده ترازو پند علمکدار به شکل اتوماتیک انجام می شوند. شرکت پند ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S، را به باتری داخلی تجهیز کرده است تا در هنگام فقدان برق شهری، ترازو قابلیت کارکرد داشته باشد. محصولات شرکت پند به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران عزیز قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات درباره ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S و یا دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرد.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :