دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، ساخت شرکت پند توزین الکتریک است و به نام ترازوی علمکدار به بازار عرضه می شود. ترازو دیجیتال پند برای استفاده در فروشگاه های کوچک و محلی طراحی و ساخته شده است. شرکت پند توزین الکتریک به طور تخصصی به تولید ترازوهای فروشگاهی از نوع علمکدار می پردازد. هرچند شرکت پند دستی نیز بر تولید ترازوهای بدون علمک داشته است اما اعم محصولات شرکت را به تولید ترازوهای فروشگاهی علمکدار اختصاص داده است. 

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، با دقت 10 گرم و ظرفیت 50 کیلوگرم وزن مواد را می سنجد.فلز و پلاستیک فشره ABS ساختار بدنه ترازو را شکل می دهند و جنس کفه توزین نیز از نوع استیل است. این ساختار به ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، کمک می کند تا در برابر فشار و ضربه و هم چنین آب و هوای متفاوت، مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد و بر طول عمر ترازو و کیفیت آن افزوده می شود. فضایی که ترازو فروشگاهی علمکدار پند به خود اختصاص می دهد 27×39 سانتیمتر است.

 

ترازو دیجیتال پرینتردار پند به طور همزمان امکان توزین برای 3 مشتری را دارد.کالیبراسیون ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، به شکل دستی و خارجی است و برای کالیبراسیون کاربر نیاز به سنگ کالیبره پیدا خواهد کرد. شرکت پند قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را برای ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، فراهم کرده است تا کار با ترازو فروشگاهی علمکدار برای کاربر آسانتر باشد. از جمله ملحقات ترازو علمکدار پند، می توان به آداپتور ترازو اشاره کرد.

شرکت پند تمامی تولیدات خود را به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش روانه بازار مصرفی می کند. چنانچه هر سوالی درباره ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP، و یا دیگر محصولات ارائه شده در تراز ایران داشته اید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :