دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

4 / 10
از 5 کاربر

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم

قیمت : 4,950,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، محصولی دیگر از شرکت چینی کمری است. شرکت کمری چین، این ترازو را با امکانات یک ترازو ساده طراحی و ساخته است. بیشینه توزین ترازو 40 کیلوگرم است و سنجش وزن با دقت 2 گرم انجام می شود. ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، فاقد علمک است و به شکل رومیزی تولید شده است. کاربری ترازو را باید نیمه صنعتی و فروشگاهی دانست. یکی از قابلیت های بسیار مفید این ترازوی رومیزی، امکان جابجایی آسان ترازو است. با جابجایی آن، دقت ترازو دچار اختلال نمی شود. ترازو دیجیتال بدون علمک کمری چین، از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است. این ساختار، ترازو را در برابر دما، ضربه و فشار مقاوم می کند.   

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، دارای سینی تخت از نوع استیل، به ابعاد 27×20 سانتیمتر است. نمایشگر سه تکه ای ترازو دیجیتال رومیزی، روبروی ترازو قرار می گیرد و به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. نور پس زمینه تعبیه شده در نمایشگر ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، سبب شده است دید کاربر نسبت به اعداد نمایشگر بهتر شود. پنل LCD به کار رفته در نمایشگر، کیفیت نمایشگر را بالا می برد. ترازو دیجیتال فروشگاهی کمری از امکان توزین پشت هم برخوردار است. توزین پی در پی سبب افزایش سرعت کار کاربر می شود. برای ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، حافظه داخلی در نظر گرفته شده است و امکان ثبت قیمت کالاها هست. صفحه کلید ترازو کنار نمایشگر قرار دارد. برای ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، پارسنگ به شکل دستی انجام می شود و دکمه صفرکن نیز شامل کلیدهای عملیاتی خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای فراهم شده برای ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، باتری شارژی داخل ترازوست. با استفاده از این باتری، می توان به مدت 24 تا 48 ساعت از ترازو دیجیتال رومیزی کمری استفاده کرد. ترازوهای کمری چین در ایران با 12 ماه گارانتی روانه بازار می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیحیتال فروشگاهی کمری و دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :