دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120

قیمت : 489,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120، هم چون سایر تولیدات شرکت AND ژاپن، در دسته ترازوهای آزمایشگاهی قرار می گیرد. شرکت AND ژاپن به طراحی و تولید ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی در صنعت توزین و اندازه گیری می پردازد و شهرت شرکت AND ژاپن به سبب دقت بالای توزین و کیفیت و کارایی محصولات تولید شده است. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120، با ظرفیت توزین 120 گرم و دقت یک دهم میلی گرم و یا 5 صفر به سنجش وزن اقلام می پردازد.

به واسطه دقت بالای ترازو یک دهم میلی گرم AND، مدل GR120 را در صنعت ری گیری نیز استفاده می کنند. ری گیری به درجه خلوص طلا اطلاق می شود. پس از استخراج طلا، عمل ری گیری روی آن انجام می شود. عمل ری گیری به معنای جدا سازی و پاک سازی طلا از هرگونه عنصر دیگری است و درجه خلوص طلا نمایان می شود. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120، برای محیط های آزمایشگاهی و ری گیری طراحی شده است. کالیبراسیون ترازو مدل GR120، به شکل اتوماتیک و داخلی انجام می شود و نیازی به سنگ کالیبره نیست. و می توان گفت مشابه سایر مدل های سری GR است.

 

درباره تولیدات شرکت AND ژاپن می بایست گفت از امکانات و قابلیت های مشابه ای برخوردار هستند هم چون، ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120، مانند باقی ترازوهای AND ژاپن،از قابلیت توزین از زیر و مزیت نصب کیت دانسیته برای محاسبه چگالی وزن اقلام بهره مند است. حالت های چندگانه توزین برای ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120 از سوی شرکت AND ژاپن تعبیه شده است. کاربر بسته به نیاز خود می تواند ترازو را از طریق ارتباط RS-232C به کامپیوتر و چاپگر متصل کند.

ترازو 5 صفر 120 گرم AND ژاپن از محفظه توزین برخوردار است و کاربر از سه جهت قابلیت دسترسی به سینی توزین را دارد. ساختار ترازو متشکل از فلز و استیل است و همین امر سبب می شود تا در برابر ضربه و فشار و حتی در شرایط گوناگون آب و هوایی دارای استحکام و مقاومت بالایی باشد. سینی توزین ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120 از جنس استیل و به قطر 85 میلیمتر به بازار عرضه می شود. از جمله ملحقات ترازو می توان به آداپتور مدل GR120 AND اشاره کرد. محصولات AND ژاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی به بازار ارائه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120 و سایر محصولات، با همکاران ما در تراز ایران تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :