دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200

قیمت : 229,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، یکی دیگر از تولیدات شرکت AND ژاپن محسوب می شود. مزیت تولیدات شرکت AND ژاپن را می توان در استحکام و کارایی و خدمات به کار گرفته شده بر روی محصولات AND جستجو کرد. خصیصه بارز محصولات تولید شده از سوی AND ژاپن، دقت بالای توزین و درصد خطای منفی ترازوها است. تشابه تولیدات شرکت نام برده بسیار است و تفاوت را می بایست در حساسیت و ظرفیت توزین پیدا کرد. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200 هم چون سایر محصولات سری GR، در دسته ترازوهای آزمایشگاهی و ری گیری قرار می گیرد. ترازو یک دهم میلی گرم AND و یا به اصطلاح ری گیری ترازوی 5 صفر، با ظرفیت 200 گرم به توزین می پردازد.

 

به سبب ساختار ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، در محیط های آزمایشگاهی با شرایط گوناگون، سازگاری بسیار مطلوبی دارد. سبب انتساب ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200 به ترازو ری گیری، پاک سازی طلا از هر گونه عنصر اضافی مانند نقره است تا درجه خلوص طلا مشخص شود. به میزان خالصی طلا و یا عیار سنجی به اصطلاح "ری گیری" گویند. میزان خالصی طلا بین 33/3 تا 99/9 درصد اندازه گیری می شود. بالاترین درجه خلوص متعلق به عیار 24 است. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، از کالیبراسیون اتوماتیک و داخلی برخوردار است و نیازی به استفاده از سنگ کالیبراسیون وجود نخواهد داشت و تنها با کلید کالیبراسیون، عمل کالیبره انجام می شود. قابلیت اتصال ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200 به کامپیوتر و چاپگر از طریق ارتباط RS-232C وجود دارد. شرکت AND ژاپن، ترازو یک دهم میلی گرم و یا 5 صفر خود را مجهز به قابلیت توزین از زیر کرده است و کاربر برای محاسبه چگالی مواد نیز می تواند ترازو را به کیت دانسیته مجهز کند.

به دلیل دقت بالای ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، از ویژگی حالت های چندگانه توزین در این ترازو استفاده شده است. و با استفاده از تنظیمات ترازو به آسانی می توان نوع توزین را تغییر داد. ترازو دارای محفظه توزین است و از سه جهت قابلیت دسترسی به سینی توزین را دارد تا کار برای کاربر صد چندان آسان شود. سینی توزین ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، به قطر 85 میلی متر وارد بازار می شود. منبع تغذیه ترازوهای AND ژاپن با استفاده از برق شهری 220 ولت تامین می شوند. تفاوت GR200 AND نسبت به سایر مدل های AND، قطعه شمار بودن این مدل است. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200 به همراه آداپتور مخصوص خود وارد بازار می شود. همه محصولات AND ژاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا دیگر محصولات ارائه شده در تراز ایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :