دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202

قیمت : 589,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 برای محیط های آزمایشگاهی و ری گیری طراحی و ساخته شده است. شرکت AND ژاپن به صورت تخصصی به طراحی و تولید محصولات در زمینه توزین و اندازه گیری می پردازد. تمامی محصولات شرکت AND ژاپن به صورت اتوماتیک و آنالوگ به بازار ارائه می شوند. در راستای نیاز خریدار، شرکت AND توانسته است با اتکا به کیفیت و خدمات و ساختار، جایگاه ویژه ای را در سطح بین المللی به خود اختصاص دهد. ترازوهای AND با برخورداری از استاندارهای جهانی و دانش تخصصی در این عرصه، نظر کاربران داخلی را نیز جلب کرده است.

 ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 محصول شرکت AND ژاپن با ظرفیت توزین 51 تا 220 گرم و قابلیت تغییر حساسیت توزین بسته به توان توزین می تواند با دقت یک صدم میلی گرم به سنجش وزن 51 گرم و با دقت یک دهم میلی گرم به توزین 220 گرم می پردازد. دلیل خواندن ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 به عنوان یک ترازوی ری گیری، توانایی اندازه گیری خلوص طلا است. با استفاده از ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 می توان طلا را از هر گونه عناصر دیگر هم چون نقره جدا و میزان عیار طلا را مشخص کرد. ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202، دارای کالیبراسیون داخلی و اتوماتیک است و کاربر فارغ از سنگ کالیبره و صرفا با فشردن دکمه کالیبراسیون، ترازو یک صدم میلی گرم سری GH را کالیبره می کند.

از سوی شرکت AND ژاپن، قابلیت اتصال ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 از طریق کابل RS-232C به کامپیوتر و چاپگر فراهم شده است و کاربر بر اساس نیاز خود و محاسبه چگالی مواد می تواند دستگاه را به کیت دانسیته مجهز کند. محفظه توزین ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 به شکلی طراحی شده است تا کاربر به راحتی از سه جهت به کفه توزین دسترسی داشته باشد. ساختار ترازو GH202 AND ژاپن متشکل از فلز و استیل است تا در برابر شرایط متفاوت اقلیمی و هم چنین فشار و ضربه از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد و همین امر سبب شده است طول عمر بالای ترازو و ضریب خطای منفی آن از جمله مزایای بارز ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 محسوب شوند. سینی توزین ترازو AND مدل GH202 از جنس استیل و با قطر 90 میلی متر ساخته می شود.

شرکت AND ژاپن برای تمامی تولیدات خود از مزیت حالت های چندگانه توزین بهره می برد و این توانایی شامل ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 نیز می شود. منبع تغذیه ترازو با استفاده از برق شهری 220 ولت تامین می شود. آداپتور از جمله ملحقات ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202 به شمار می رود. مزیت ترازو AND مدل GH202 در مقایسه با مدل GR202، فقدان خطا در رقم اخر مدل GH202 است. محصولات AND ژاپن در ایران با 12 ماه گارانتی به بازار داخلی ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و سایر محصولات عرضه شده در تراز ایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.           

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :