دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، مخصوص مراکز آزمایشگاهی و ری گیری طراحی شده است و از سوی شرکت AND ژاپن به بازار ارائه می شود. در سایت تراز ایران به تفصیل درباره شرکت AND ژاپن گفته شده است. شرکت AND ژاپن به صورت تخصصی به تولید ترازوهای آزمایشگاهی می پردازد و به سبب دقت فوق العاده محصولات و هم چنین ضریب خطای منفی آن ها در صنعت ری گیری و طلا فروشی نیز کاربرد دارند. ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202 را در اصطلاح ری گیری و یا ترازوی 6 صفر می نامند. ترازو مدل GR202 قابلیت سنجش خلوص و یا عیار طلا را دارد و این کار با استفاده از پاک سازی طلا از عناصر دیگر انجام می شود. با توجه به میزان حساسیت ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، عیار طلا از 33/3 تا 99/9 اندازه گیری می شود.

از جمله ویژگی های ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، می بایست به کالیبراسیون اتوماتیک و داخلی ترازو اشاره کرد و نیازی به استفاده از سنگ کالیبره نخواهد بود و عمل کالیبراسیون صرفا با فشردن دکمه ای انجام می شود. قابلیت اتصال ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، به کامپیوتر و چاپگر از طریق پورت اتصال RS-232C، از سوی شرکت AND ژاپن فراهم شده است. هم چون سایر ترازو های آزمایشگاهی AND ژاپن، قابلیت توزین از زیر برای این دستگاه نیز فراهم شده است. برای سهولت کار کاربر، شرکت تولید کننده قابلیت نصب کیت دانسیته را برای ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202 مهیا کرده است. با استفاده از کیت دانسیته می توان چگالی مواد توزین شده را محاسبه کرد. 

ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد و از حالت های چندگانه توزین برخوردار است و با بهره گیری از تنظیمات ترازو می توان نوع توزین را مشخص کرد. محفظه توزین ترازو دارای سه در است تا دسترسی به سینی توزین برای کاربر آسان باشد. ساختار ترازو متشکل از فلز و استیل است تا بر کیفیت و دوام محصول اضافه شود. سینی استیل ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202 به قطر 85 میلی متر،  روانه بازار می شود. از جمله ملحقات ترازو می توان از آداپتور آن نام برد. محصولات شرکت AND ژاپن به همراه 12 ماه گارانتی به بازار داخلی ارائه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و سایر محصولات AND ژاپن با کارشناسان ما در تراز ایران تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :