دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF200

قیمت : 116,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF200، با بیشترین توان توزین 210 گرم در دسته ترازو های قطعه شمار، با کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی قرار می گیرد. ترازو AND مدل GF200 ساخت کشور چین است و از کیفیت و دوام و کارایی بسیار بالایی برخوردار است. ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200، عمل اندازه گیری وزن مواد و اقلام را با حساسیت 0/001 گرم (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم انجام می دهد و پروسه توزین با سرعت 1 ثانیه و همراه با  ضریب خطای منفی انجام می شود. دقت فوق العاده بالای ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200 سبب شده است تا علاوه بر کاربرد آزمایشگاهی و یا صنعتی، کاربرد دیگری نیز به خود گیرد و آن استفاده از مدل GF200 AND، در توزین جواهرات و سنگ های قیمتی است.

 

و برخورداری ترازو از تنظیمات اندازه گیری قیرات نیز مزیدی بر این علت است. واحد اندازه گیری قرات CT است و ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200، قادر به توزین قیرات تا 1050 است. ساختار ترازو شامل استیل و فلز است و در برابر ضربه و فشار و خط و خش، مقاومت و استحگام و ماندگاری خود را حفظ کند. با توجه به شرایط اقلیمی ایران، ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200، سازگاری بسیار بالایی با محیط دارد. منبع تغذیه این ترازو با استفاده از برق شهری 220 ولت تامین می شود. در رابطه با محصولات شرکت AND ژاپن می بایست اشاره کرد، تولیدات شباهت های بسیاری در امکانات و کیفیت با یکدیگر دارند و تفاوت را باید در ظرفیت توزین و دقت محصول جستجو کرد.

امکانات ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200، هم چون سایر محصولات سری GF است. برای مثال می توان به کالیبراسون دستی و خارجی ترازو و یا قابلیت نصب کیت دانسیته برای محاسبه چگالی وزن اشاره کرد. شرکت AND ترازو 1میلی گرم AND مدل GF200، را با قابلیت اتصال به چاپگر و کامپیوتر به بازار ارائه می دهد. و هم چنین برای آسانی روند توزین برای کاربر امکان نصب نمایشگر دوم را نیز فراهم کرده است. تمامی محصولات AND ژاپن در ایران با گارانتی 2 ماه به بازار مصرف عرضه می شوند. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :