دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300 با بیشترین توان توزین 310 گرم به اندازه گیری وزن اقلام و مواد می پردازد و عمل توزین را با دقت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) , و یا یک میلی گرم انجام می دهد. ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، ساخت کشور ژاپن است. شرکت AND ژاپن در زمینه تولید محصولات آنالوگ و اتوماتیک، یکی از پیشگامان صنعت توزین و اندازه گیری به شمار می رود. شرکت AND ژاپن محصولات خود را با عنوان ترازو های آزمایشگاهی و صنعتی روانه بازار می کند. ترازو های آزمایشگاهی و صنعتی AND، شامل تلفیقی کامل از کیفیت و کارایی است. 

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، به سبب دقت بالا و ضریب خطای منفی ترازو برای توزین جواهرات و سنگ های قیمتی بسیار توصیه می شود. و می توان از تجهیز ترازو به واحد اندازه گیری قیرات CT گفت که قادر است تا 1550 قیرات را توزین کند. از جمله قابلیت های ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر است و کاربر بر حسب نیاز خود از ترازو می تواند ترازو را به نمایشگر دومی نیز تجهیز کند. کالیبراسیون ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، به صورت دستی و خارجی انجام می شود و در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد و به همین دلیل، از حالت های چندگانه توزین برخوردار است.

برای سهولت در کار کاربر، شرکت AND، ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300 با محفظه توزین روانه بازار می کند. ساختار بدنه ترازو AND، متشکل از استیل و فلز است تا دارای استحکام و مقاومت بالایی باشد. سینی توزین نیز ساخته شده از استیل است و ابعاد آن 130 در 130 در نظر گرفته شده است. از ملحقات ارائه شده به همراه ترازو، آداپتور آن است. ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، به همراه 12 ماه گارانتی به بازار داخلی عرضه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازوهای AND و محصولات دیگر ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :