دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 310 گرم AND مدل EJ303

قیمت : 97,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو 310 گرم AND مدل EJ303، ساخت کشور ژاپن و محصول شرکت AND به شمار می رود. محصولات آنالوگ و اتوماتیک شرکت AND، با استفاده از فناوری و تکنولوژی جدید توانسته است جایگاه خود را در سطح بین المللی تثبیت کند. ترازو 310 گرم AND مدل EJ303، با بیشینه توزین 310 گرم قادر است وزن اقلام را با حساسیت 0/001 گرم (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم اندازه گیری کند. ترازو برای محیط های آزمایشگاهی طراحی شده است و به سبب دقت بسیار عالی توزین و ضریب خطای منفی ترازو، می توان آن را در صنف طلافروشی برای توزین سنگ و جواهرات گران قیمت استفاده کرد.

از جمله خصوصیت بارز ترازوهای 0/001 گرم AND، برخورداری از امکانات و قابلیت های کاربردی و مفید یک ترازو است. ترازو 310 گرم AND مدل EJ303 از صفحه محافظ برخوردار است تا در برابر گرد و غبار محفوظ بماند و سبب اختلال در روند توزین نشود. کالیبراسیون ترازو می بایست دستی انجام شودو برای محاسبه چگالی مواد، ترازو 310 گرم AND مدل EJ303 مجهز به کیت دانسیته است. این ترازو قطعه شمار، قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق درگاه ارتباطی RS-232C و هم چنین USB را داراست.

امکان ارتباط به چاپگر نیز برای ترازو فراهم شده است. شرکت AND ژاپن، علاوه بر تغذیه منبع ترازو از طریق برق، باطری را نیز به عنوان تامین کننده ثانویه در نظر گرفته است. ترازو از فلز و استیل ساخته شده است و در برابر ضربه و خط و خش، استحکام و مقاومت خود را حفظ می کند. کفه توزین نیز ساخته شده از جنس استیل است و به قطر 110 میلیمتر عرضه می شود. محصولات AND زاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتری قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و سایر محصولات ترازایران به همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  
        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :