دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 320 گرم AND مدل FX300i

قیمت : 179,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو 320 گرم AND مدل FX300i، یکی دیگر از تولیدات شرکت AND ژاپن به شمار می شود. این شرکت با تجربه سال ها تولید محصولات آنالوگ و اتوماتیک در صنعت توزین و اندازه گیری توانسته است سهم به سزایی از بازار بین المللی را از آن خود کند. از نظر کیفیت و مزایا و فابلیت ها، تولیدات AND شباهت های بی شماری با یکدیگر دارند و تمیز دهنده محصولات AND، میزان ظرفیت توزین و دقت سنجش است. ترازو 320 گرم AND مدل FX300i، با ظرفیت 320 گرم و دقت 0/001 (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم به سنجش مواد و اقلام می پردازد. شرکت AND، ترازو 320 گرم AND مدل FX300i را با کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی تولید کرده است و به سبب دقت بالای ترازو و ضریب خطای منفی آن برای توزین جواهرات هم چون قیرات و یا برلیان بسیار مناسب است.

از امکانات و قابلیت های ترازو 320 گرم AND مدل FX300i باید به کالیبراسیون دستی و خارجی ترازو اشاره کرد و برای کارایی و عملکرد بهتر ترازو، شرکت تولیدکننده مزیت اتصال به کامپیوتر و ترازو را برای ترازو در نظر گرفته است. این ترازو در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد و برای محاسبه چگالی اقلام، کاربر می تواند با استفاده از کیت دانسیته نصب شده روی ترازو آن را به دست آورد. از جمله مزیت های ترازو تجهیز به حالت های چندگانه توزین است و با بهره گیری از بخش تنظیمات ترازو می تواند نوع حالت توزین را انتخاب کرد. این ترازو به همراه محفظه توزین وارد بازار می شود.

از لحاظ بدنه، ترازو ساخته شده از فلز و استیل است تا در برابر ضربه و خط و خش از استحکام و مقاومت خوب و مفیدی برخوردار باشد و بر طول عمر دستگاه اضافه شود. سینی توزین نیز ساخته شده از استیل است و به قطر 130 میلیمتر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :