دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 410 گرم AND مدل GF400

این محصول موجود نیست
قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : ناموجود

ترازو 410 گرم AND مدل GF400، ساخت کشور ژاپن و با بیشترین توان توزین 410 گرم است. عمل سنجش وزن با حساسیت 0/001 گرم (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم انجام می شود. شرکت AND ژاپن در زمینه تولید محصولات آنالوگ و اتوماتیک، از جمله تولیدکنندگان پیشتاز در این صنعت به شمار می رود. ترازو 410 گرم AND مدل GF400، به عنوان ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی روانه بازار می شود و به سبب حساسیت توزین آن، به عنوان ترازوی قیرات و جواهرات نیز شناخته می شود. ساختار ترازو متشکل از استیل و فلز است تا دربرابر ضربه، خط و خش و شرایط گوناگون آب و هوایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. کفه ترازو نیز از جنس استیل است و در ابعاد 130 در 30 میلیمتر به بازار عرضه می شود. ترازو 410 گرم AND مدل GF400، به سبب برخورداری از واحد اندازه گیری قیرات یا CT، می تواند تا 2050 قیرات را اندازه گیری کند.

 

کالیبراسیون ترازو به صورت دستی و خارجی انجام می شود. شرکت AND ژاپن قابلیت اتصال ترازو 410 گرم AND مدل GF400 را به کامپیوتر و چاپگر فراهم کرده است. ترازو 410 گرم AND مدل GF400، یه ترازو قطعه شمار به شمار می آید و از حالت های چندگانه توزین برخوردار است. از جمله مزیت های ترازو، بهره مندی از محفظه توزین است. کاربر بر حسب استفاده و نیاز خود از ترازو 410 گرم AND مدل GF400، می تواند ترازو را به کیت دانسیته مجهز کند.

تجهیز ترازو به کیت دانسیته سبب می شود تا چگالی وزن مواد به آسانی محاسبه شود. و هم چنین قابلیت نصب نمایشگر دوم نیز برای ترازو فراهم شده است. محصولات AND ژاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی به بازار ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و یا سایر محصولات مشابه می توانید با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :