دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو 610 گرم AND مدل GF600

قیمت : 219,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو 610 گرم AND مدل GF600، محصول شرکت AND ژاپن، تولید کننده محصولات توزین و اندازه گیری به شکل آنالوگ و اتوماتیک است. بیشتر تولیدات شرکت AND، مخصوص محیط های آزمایشگاهی و صنعتی است و دربرگیرنده کیفیت و امکانات مورد نیاز کاربر هستند. ترازو 610 گرم AND مدل GF600، هم چون سایر محصولات AND، دارای امکانات و قابلیت های بسیاری است. در معرفی اجمالی این ترازو باید گفت، ظرفیت توزین مدل GF600، با بیشینه 600 گرم است و عمل اندازه گیری را با حساسیت 0/001 (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم انجام می دهد. به سبب دقت توزین، دستگاه برای اموری که نیاز به توزین با حساسیت بالا دارند پیشنهاد می شود هم چون، صنف طلافروش ها یا زرگرها. 

ترازو 610 گرم AND مدل GF600، در واقع یک ترازوی قطعه شمار است و بر این اساس کاربردی آزمایشگاهی و صنعتی نیز پیدا می کند. ساختار ترازو برگرفته از فلز و استیل است تا در برابر ضربه و شرایط گوناگون آب و هوایی از مقاومت و استحکام بالای برخوردار باشد و به سبب مواد استفاده شده در ساخت دستگاه بر طول عمر آن نیز اضافه می شود. برای مقاوم سازی ترازو 610 گرم AND مدل GF600، در برابر گرد و غبار و جلوگیری از اختلال به هنگام توزین، شرکت AND از محفظه توزین بهره جسته است. عمل کالیبره در این ترازو به صورت دستی و خارجی انجام می شود.

برای سهولت در استفاده کاربر از ترازو 610 گرم AND مدل GF600، امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر برای ترازو فراهم شده است و هم چنین کاربر بر حسب نیاز خود می تواند نمایشگر دومی را نیز به ترازو نصب کند. و قابلیت نصب کیت دانسیته برای محاسبه چگالی وزن اقلام، نیز برای آن در نظر گرفته شده است. به سبب قطعه شمار بودن مدل GF600، ترازو از حالت های چندگانه توزین برخوردار است. از جمله امکانات منحصربفرد ترازو 610 گرم AND مدل GF600، برخورداری از واحد اندازه گیری قیرات یا CT است در نتیجه، اندازه گیری سنگ های قیمتی با استفاده از ترازو 610 گرم AND مدل GF600 به آسانی انجام می شود. سینی توزین این ترازو نیز از جنس استیل ساخته شده است و در ابعاد 130 در 130 میلیمتر به بازار عرضه می شود. تولیدات AND با 12 ماه گارانتی به بازار داخلی وارد می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان ترازایرن تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :