دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، از سوی شرکت رادین تولید می شود. اعتبار و شناخت محصولات رادین برآمده از ترازوهای دیجیتال فروشگاهی است. شرکت رادین به تولید صندوق های فروشگاهی کیبوردی نیز می پردازد. صندوق های فروشگاهی رادین از امکانات و مزیت های بسیاری بر خوردار است و می توان از آن در فروشگاه ها استفاده کرد. صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، دارای کیبورد است و از چاپگر داخلی بهره مند است و روی باکس پول قرار دارد. صندوق فروشگاهی رادین دارای 56 حافظه مستقیم و 60.000 حافظه غیر مستقیم است و کاربر به راحتی می تواند به ثبت قیمت و اطلاعات کالا چون نام، بارکد، تخفیف، موجودی، مالیات، قیمت خرید و واحد بپردازد. با استفاده از حافظه داخلی صندوق فروشگاهی کیبوردی می توان به ذخیره فاکتورهای صادر شده پرداخت. صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، به پورت های ارتباطی USB، PS2، RS232 و  CASH مجهز شده است. در نتیجه به راحتی می توان صندوق فروشگاهی را به بارکدخوان، کشوی پول، کامپیوتر و ... متصل کرد. از پورت USB در صندوق فروشگاهی رادین می توان برای تبادل اطلاعات نیز استفاده کرد. صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، دارای چاپگر داخلی است و امکان صدور فاکتور نیز به سبب آن برای صندوق فروشگاهی فراهم می شود.

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، علاوه بر ارائه فاکتور خرید می تواند به صدور فاکتور فروش، مرجوعی و چاپ دوباره فاکتور اقدام کند. صندوق پرینتردار رادین، امکان فروش اعتباری را دارد و در کنار این مزیت می تواند میزان تخفیف را در جمع کل فاکتور اعمال کند. امکان محاسبه ارزش افزوده برای هر کالا وجود دارد و هم چنین می تواند در جمع فاکتور نیز لحاظ شود. سرعت چاپ فاکتور صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، برابر با 70 میلی متر در ثانیه است. برای صندوق فروشگاهی پرینتردار رادین قابلیت گزارش گیری هم وجود دارد. با بهره جویی از صندوق فروشگاهی رادین می توان بر اساس روز، هفته و ماه به تهیه گزارش پرداخت، علاوه بر این، تهیه گزارش تفکیکی و کلی، بر پایه تاریخ و کاربرو یا موجودی نیز می توان گزارش تهیه کرد. برای صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، می توان چند کاربر تعریف کرد و برای کنترل کاربرها یک مدیریت را نیز به صورت پیش فرض قرار داد. مدیریت می تواند دسترسی کاربرها به هر بخش را مشخص کند.

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، با ماشین حساب داخلی مجهز است و از دیگر مزیت های صندوق پرینتردار چاپ لوگو به صورت پیش فرض یا سفارشی و هم چنین چاپ بارکد سطری و تجمیعی نیز امکان پذیر است. منظور از بارکد سطری، چاپ بارکد جداگانه برای هر محصول است و مقصود از بارکد تجمیعی، چاپ بارکد برای مجموع کالاهای خریداری شده است. با استفاده از صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، می توان همزمان نسبت به نیاز سه مشتری پاسخ گو بود. مزیتی که در بیشتر محصولات رادین تکرار شده است استفاده از نمایشگر سوپری است. برای صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، نیز از دو نمایشگر استفاده کرده است. نمایشگر کاربر از پنل LCD تهیه می شود و نمایشگر متقاضی از فناوری LED بهره می جوید. نمایشگر سمت متقاضی قابلیت نمایش 10 کاراکتر عددی را دارد. به دو روش می توان از صندوق فروشگاهی کیبوردی رادین استفاده کرد. داخل پک صندوق یک آداپتور گنجانده شده است تا از طریق برق شهری 220 ولت، بتوان منبع تغذیه صندوق فروشگاهی را تامین کرد. در کنار این مزیت، صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، می تواند با استفاده از باتری شارژی نیز کار کند. شرکت ترازایارن ایران در کنار ارائه محصولات تزوین و اندازه گیری از جمله صندوق فروشگاهی رادین، در زمینه عرضه خدمات کیفی و فنی نیز فعالیت دارد. خدمات شامل پشتیبانی و تعمیر صندوق فروشگاهی می شود. علاوه بر دوره گارانتی می توان از خدمات کیفی و فنی شرکت ترازایران پس از اتمام دوره نیز استفاده کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC، و دیگر محصولات با همکاران ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :