دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

4 / 10
از 1 کاربر

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

 صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، از تولیدات شرکت رادین محسوب می شود. شرکت رادین نام تجاری شرکت آروین دوساری است. شرکت آروین دوساری در سال 1389 تاسیس شده اما فعالیت های تولیدی خود را با وقفه دو ساله آغاز کرد. شرکت رایدن به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازد و در همین راستا در تولید صندوق فروشگاهی نیز فعالیت می کند. همگام با تولیدکنندگان روز دنیا در عرصه توزین و اندازه گیری و اتوماسیون و هم چنین فعالیت و گسترش در حوزه تحقیق و توسعه دلیل اعتبار و موفقیت امروزه شرکت رادین است. شرکت رادین نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازو لیبل پرینتر و تجهیز ترازو به شبکه WiFi دست زده است. شرکت ترازایران صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران می گذارد. فعالیت شرکت ترازایران منحصرا به ارائه و ببرسی محصولات توزین و اندزاه گیری خلاصه نمی شود و در کنار این مهم، به عرضه خدمات کیفی و فنی از جمله پشتیبانی و تعمیر صندوق فروشگاهی  نیز می پردازد. خدمات شامل دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، روی کشوی پول قرار گرفته است و باهم عرضه می شوند. صندوق فروشگاهی رادین دارای دو نمایشگر است. نمایشگر سمت کاربر با استفاده از پنل LCD تهیه شده است و برای متقاضی از نوع LED خواهد بود. کاراکترهای قابل نمایش در صندوق فروشگاهی رادین برابر با 10 رقم است، البته باید اذعان کرد این میزان کاراکتر برای نمایشگر LED تعریف شده است. صندوق فروشگاهی رایدن از چاپگر داخلی برخوردار است و از مزیت سبب می شود تا صندوق فروشگاهی از امکانات بسیاری بهره مند باشد. یکی از این مزیت های مهم قابلیت چاپ لوگو و بارکد است. کاربر می تواند لوگو را به صورت سفارشی و یا پیش فرض از طریق صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، روی فاکتور چاپ کند و همچنین به تولید بارکد سطری و تجمیعی اقدام کند. مراد از بارکد سطری، خوانش بارکد کالا به صورت جداگانه است و مقصود از بارکد تجمیعی، تولید یک بارکد به صورت مجموع برای تمامی کالاهای مورد نظر است. صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، در کنار صدور فاکتور برای خرید یا فروش، می تواند به چاپ فاکتور مرجوعی و یا چاپ دوباره فاکتور نیز بپردازد. یکی دیگر از مزیت های بهره مندی از صندوق فروشگاهی پرینتردار، گزارش گیری دز تنوع بالاست. از طریق این صندوق فروشگاهی می توان به شکل کلی، تفکیکی، بر اساس کاربر، تاریخ، موجودی و روز، هفته و ماه به تهیه گزارش اقدام کرد. سرعت چاپ در چاپگر صندوق فروشگاهی پرینتردار برابر 70 میلی متر در ثانیه است.

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، به 56 حافظه داخلی و 60.000 حافظه خارجی مجهز شده است. با توجه به این امکان، کاربر می تواند اطلاعات کالا را هم چون نام، قیمت، قیمت خرید، مالیات، تخفیف، موجودی و ... در حافظه صندوق فروشگاهی کیبوردی ذخیره کند. صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، را با استفاده از پورت های تعبیه شده در ترازو مانند پورت USB، PS2، RS232 و CASH می توان به دیگر تجهیزات فروشگاهی از جمله بارکد خوان، کشوی پول، کامپیوتر و ... متصل کرد. پورت USB را می توان برای تبادل اطلاعات بین صندوق فروشگاهی کیبوردی و دیگر تجهیزات فروشگاهی استفاده کرد.  می توان فاکتورهای صارد شده را در حافظه صندوق فروشگاهی ذخیره کرد. برای صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، می توان چندین کاربر تعریف کرد و برای کنترل فعالیت همه کاربرها، یک مدیر نیز مشخص کرد. مدیریت می تواند نوع دسترسی هر کاربر به صندوق فروشگاهی را مشخص کند برای نمونه می توان فروش دستی، ویرایش فاکتور و تنظیمات سیستم را برای هر کاربر تعریف کرد. صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، دارای ماشین حساب داخلی است و می تواند ارزش افزوده و تخفیف را برای هرکالا جداگانه و یا مجموع محاسبه کند.

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، می تواند همزمان نسبت به درخواست 3 مشتری پاسخگو باشد. کاربر اصلی می تواند بر پایه ی زمان استفاده از صندوق فروشگاهی کیبوردی، صندوق را قفل کند. این مهم بیشتر برای امنیت صندوق و فروش غیرقانونی آن کاربرد دارد. صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، با استفاده از آداپتور داخل پک صندوق فروشگاهی و با اتصال به برق شهری 220 ولت منبع تغذیه خود را تامین می کند. علاوه بر این، صندوق فروشگاهی پرینتردار از طریق باتری شارژی نیز می تواند فعال باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، و دیگر محصولات ارائه شده با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :