دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

فیش پرینتر دلتا مدل T90 ضد آب

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

فیش پرینتر دلتا مدل T90 ضد آب با قابلیت نفوذپذیری در مقابل آب، روغن و گرد و غبار به یک پرینتر باکیفیت تبدیل شده است که در محیط هایی با شرایط نامتعارف نیز امکان استفاده از آن وجود خواهد داشت. سرعت چاپ در پرینتر رومیزی دلتا برابر با 30 سانتیمتر در ثانیه است که در نوع خود سرعتی قابل توجه و کاربردی است. پرینتر ضد آب دلتا می تواند در اختیار مصارف اداری, فروشگاهی و حتی خانگی قرار بگیرد.

فیش پرینتر دلتا مدل T90 ضد آب در کنار چاپ رسید قابلیت چاپ بارکدهای تک بعدی را نیز دارا می باشد که در کیفیت انجام کار بی تاثیر نخواهد بود. رول هایی که توسط بارکد پرینتر دلتا پشتیبانی می شوند دارای اندازه 8.3 سانتیمتر می باشند و عرض چاپی که پرینتر رومیزی دلتا می تواند ارائه دهد برابر با 7.2 سانتیمتر است. قابل ذکر است که چاپ انجام شده توسط پرینتر حرارتی دلتا به صورت تک رنگ می باشد. امکان سازگاری با ویندوزهایی از قیبل ویندوز 2000 و 2003 و XP و ویستا و 7 و 8 از امکانات قابل توجه پرینتر فیش زن دلتا می باشد که قابلیت اتصال به کامپیوتر و گسترش استفاده از چاپگر را فراهم می سازد. دیگر اتصالات پرینتر رومیزی دلتا با سیستم های مرتبط از طریق درگاه های ارتباطی سریال و Ethernet، parallel و USB صورت می گیرد.

عمر مفید هد چاپگر در پرینتر فیش زن دلتا به 150 کیلومتر می رسد که نشان از کیفیت بالای پرینتر دلتا دارد. در کنار این مورد باید به عمر 1.5 میلیون برشی کاتر پرینتر دلتا نیز اشاره کنیم که عمر مفید طولانی را شامل می شود. ساختار فیزیکی پرینتر بارکد زن دلتا دربرگیرنده ابعادی برابر با 13.6×19×13 سانتیمتر بوده و از وزنی معادل 1.26 کیلوگرم بهره می برد. به دلیل پایین بودن قیمت پرینتر دلتا می توان آن را در دسته پرینترهای رده متوسط قرار داد. با این تفاسیر امکان خرید پرینتر دلتا برای تمامی افراد حتی با میزان بودجه ای اندک وجود خواهد داشت. باید توجه داشت که خرید پرینتر ضد آب دلتا در فروشگاه ترازایران به دلیل وضع نرخ های رقابتی برای محصولات، از هر فروشگاه دیگری قیمت ارزان تری دارد.

 

مشخصات فنی

روش چاپ: حرارتی

بیشترین سرعت چاپ: 30 سانتیمتر در ثانیه

بیشترین عرض چاپ: 7.2 سانتیمتر

قطر کاغذ پیچ (رول): 8.3 سانتیمتر

طول و عرض کاغذ پیچ پشتیبانی شده: عرض 8 سانتیمتر

برق: DC 24V/2A

درگاه ها: Serial+USB+Ethernet,parallel+USB

شرایط دمایی: 45 سانتیمتر

مشخصات فیزیکی

ابعاد فیزیکی: 13.6×19×13 سانتیمتر

وزن: 1.26 کیلوگرم

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :