021-6123
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 21 شهریور 1394 در ساعت 52 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انواع ترازو بر حسب نوع فعالیت کاربران در مدل ها و برند های متفاوت تولید گردیده است که هر کدام دارای قابلیت منحصری می باشد . ترازوی دیجیتال که با پیشرفت تکنولوژی در مدل های پیشرفته تری تولید گردیده است .

انواع ترازو بر حسب نوع کاربری :

ترازوی فروشگاهی : این مدل ترازو دیجیتال جهت توزین مواد فروشگاهی در فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده در برای این دستگاه 30 کیلوگرم ، 35 کیلوگرم ، 50 کیلوگرم ، 70 کیلوگرم می باشد که در دو مدل ترازوی پرینتر دار و ترازوی ساده قابل ارائه می باشد .

ترازوی صنعتی : ترازو صنعتی جهت استفاده در کارخانجات صنعتی برای توزین موادی که از حجم بالاتری برخوردار می باشند مورد استفاده قرار میگیرد . مقاومت این ترازو در مقایسه با مدل های فروشگاهی به دلیل حجم بالای کار بیشتر می باشد .

ترازوی نفرکش : ترازوی نفرکش جهت توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد . برخی از مدل های تولید شده ی ترازو زیرپایی یا همان نفرکش دارای قابلیت ارائه ی میزان چربی و آب بدن ، کمبود و اضافه وزن نیز می باشد .

ترازوی آزمایشگاهی : در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد گرمی نیاز به ترازوی دقیق می باشد ترازوی آزمایشگاهی که بهترین برند آن را می توان ترازوی AND معرفی نمود یکی از مهمترین ابزار در آزمایشگاه ها می باشد .

ترازوی آشپزخانه : این ترازو همانگونه که از نام آن مشخص است جهت استفاده در آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد با توجه به ظرفیت این محصول می توان ترازو را در گروه ترازو گرمی نیز معرفی نمود ، در این مورد نیاز نیست که دقت توزین بسیار بالا باشد و اگر ترازو دارای دقت توزین 1 گرم باشد برای مواد مصرفی در آشپزخانه کافی می باشد .


تراز ایران نمایندگی فروش ترازو می باشد که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی سیستم های توزین دیجیتال فعالیت خود را در سراسر کشور ارائه داده است . جهت خرید ترازو و یا مشاوره قبل از خرید می توانید همه روزه با کار شناسان ما در ارتباط باشید .

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()