10 / 10
از 5 کاربر

ترازوی ویلچری

ترازوی ویلچری صرفا جهت وزن کشی بیمارانی که بر روی ویلچر هستند مورد استفاده قرار میگردد تولید ترازوی ویلچر بر اساس رعایت تمامی استانداردهای پزشکی صورت گرفته است . نحوه ی توزین از طریق این دستگاه به این صورت است که فرد بر روی ویلچر قرار میگیرد و سپس وزن فرد بر روی نمایشگر نشان داده می شود . باسکول ویلچر بالاس با گنجایش 400 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و از کاربری ایده آل برخوردار می باشد از جمله محصولات دیگر که به عنوان باسکول ویلچر مورد استفاده قرار میگیرد باسکول سکا است که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در بسیاری از مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد .


 


 

ترازوی ویلچری با طراحی به شکل صندلی ویلچر تولید گردیده است و جهت وزن کشی فرد بر روی صندلی می نشیند و سپس وزن به لودسل ترازو و نمایشگر جهت نمایش انتقال داده می شود . استفاده از این دستگاه در بیمارستان ها موجب سهولت در امر توزین بیماران می گردد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازوی دیجیتال محصولات خود را به سراسر کشور ارائه می دهد جهت خرید ترازو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب بهتر راهنمایی نمایند همچنین می توانید از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید . تمامی محصولاتی که در تراز ایران ارائه می گردد دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد .