10 / 10
از 1 کاربر

کالباس بر ترازو دار محک

کالباس بر ترازو دار محک از تولیدات کارخانه ی محک است که علاوه بر ترازوی دیجیتال جزو حیطه ی فعالیتی این مجموعه بشمار می رود کالباس بر محک با سابقه ی چندساله در گروه وسایل فروشگاهی کیفیت خود را به بازار ارائه داده است و توانسته سهم بزگی از بازار را به خود اختصاص دهد این دستگاه که بر طبق نیاز مشتریان در دو مدل معمولی و کالباس بر ترازو دار تولید می گردد . کارخانه ی محک با ارائه ی ترازوی فروشگاهی و باسکول صنعتی و هم چنین کالباسبر یک سیستم فروش کامل را در اختیار کاربران قرار داده است . تمامی محصولاتی که توسط کارخانه ی محک ارائه می شود دارای 24 ماه گارانتی بوده و از کیفیت کاملا تایید شده برخوردار می باشند .


 


 کالباس بر محک وسیله ای برای برش زدن فراورده های پروتئینی است این اسلایسر که توسط مهندسین ایرانی تولید گردیده است دارای تیغه ایتالیایی بسیار قوی بوده و این امر به کیفیت و بهروی بیشتر دستگاه افزوده است. بدنه این اسلایسر از آلومینیوم آنادایزینگ شده ساخته شده است که باعث مقاومت بیشتر و همچنین بهداشتی بودن دستگاه می باشد دارا بودن موتور با قدرت 180 وات از ویژگی های دیگر اسلایسر محک می باشد همچنین از متعلقات این دستگاه دارا بودن سنگ تیز کن سرخود است .

یکی از ویژگی هایی گه این دستگاه را از سایر اسلایسر ها متمایز می سازد تعبیه ترازوی دیجیتالی در ساختار دستگاه می باشد که با استفاده از این کالباسبر فروشنده می تواند به راحتی وزن کالباس بر را در صفحه نمایشگر که به بدنه ی دستگاه متصل است مشاهده نماید سیستم توزین دیجیتال کالباس بر محک قادر به توزین کالباس تا 5 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد .

روش اسلایس کالباس توسط دستگاه معرفی شده به صورت دستی می باشد بدین صورت که فروشنده جهت برش زدن با دست کالباس یا ژامبون را حرکت می دهد . استفاده از این دستگاه به طور معمول در فروشگاه ها و پروتئینی ها صورت می پذیرد قیمت مناسب این اسلایسر برای این فروشگاه ها که استفاده زیاد و مداومی از اسلایسر ندارند بسیار به صرفه است و می تواند به عنوان یکی از بهترین پیشنهاد ها برای آن ها محسوب می گردد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازو ، کالباس بر و سایر سیستم های فروشگاهی با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه با ارائه مشاوره ی رایگان بهترین انتخاب را در اختیار مشتریان قرار می دهد جهت خرید کالباس بر و یا بهره مندی از خدمات پس از فروش می توانید همه روزه با کارشناسان ما در ارتباط باشید .