دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 20 کاربر

باسکول آویز

باسکول آویز در واقع باسکول سقفی می باشد ، معمولا این باسکول روی سقف یا جرثقیل نصب می گردد ، باسکول دیجیتال آویز دارای نمایشگر LED بوده که در دو مدل ثابت و متحرک مورد استفاده می باشد و نیز قلاب فولادی مقاوم که بیشتر در انتهای نمایشگر است کار توزین را به انجام می رساند .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول جرثقیل

باسکول پند حرارتی مدل pt3000h برای استفاده در محیط هایی طراحی شده است که دارای حرارت بالایی است از این رو باسکول با سپر حرارتی می باشد که موجب جلوگیری از آسیب دیدن باسکول در برابر حرارت می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز سقفی

باسکول آویز جهت توزین مواد و کالاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان توزین آنها با باسکول کفه ای یا زمینی امکان پذیر نیست از این رو از باسکول صقفی استفاده می گردد ، از طریق ریموت کنترل امکان تنظیم باسکول فراهم است .

قیمت : 0 ریال

باسکول دیجیتال آویز

باسکول سقفی پند مدل pt3000 به همراه ریموت کنترل دارای نمایشگر واضح led می باشد که از فاصله ی دور نیز قابل رویت است ، باسکول معرفی شده دارای ظرفیت های گوناگون و دقت توزین متفاوت می باشد و قیمت باسکول ثبت شده مربوط به وزن 5 تن است .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی

باسکول آویز به صورت قلاب نمایشگر دار است که بر روی جرثقیل یا از سقف آویزان می گردد ، ریموت کنترل جهت تنظیم باسکول از فاصله ی دور می باشد و نمایشگر های واضح چراغی موجب دید آسان وضعیت توزین می گردند .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آویز جادور مدل JMH

ترازوی آویز جادور که به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 3 ظرفیت 10 ، 20 و 40 کیلوگرم می باشد دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز پند مدل PT3000U

باسکول آویز پند مدل PT3000U دارای ظرفیت 500 کیلوگرم و دقت توزین 200 گرم می باشد که توسط کارخانه ی پند طراحی و تولید گردیده است و قابل نصب بر روی دیوار و جرثقیل می باشد . باسکول پند به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1 تن آویز مدل PT3000 U

باسکول آویز پند ساخت مهندسان ایرانی گروه پندتک می باشد که به طور آویزی و با نصب بر روی جرثقیل عملیات توزین را انجام می دهد . باسکول دیجیتال معرفی شده دارای ظرفیت 1 تن و دقت توزین 500 گرم می باشد این دستگاه به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز 3 تن مدل PT3000 U

باسکول آویز پند دارای ظرفیت 3000 کیلوگرم معادل 3 تن و دقت توزین 3000 کیلوگرم می باشد . باسکول معرفی شده دارای ریموت کنترل جهت انجام تنظیمات دستگاه از راه دور می باشد . تراز ایران باسکول پند را به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 5 تنی آویز مدل PT3000 U

باسکول 5 تنی آویز مدل PT3000 U به عنوان باسکول صنعتی شناخته شده است که در کارخانجات جهت توزین موادی که از حجم بالایی برخورداز هستند مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر باسکول به مشتریان ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 10 تنی پند مدل PT3000 U

باسکول 10 تنی پند مدل PT3000 U جهت توزین مواد سنگین که وزن کشی آن ها از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت می پذیرد مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی 20 تن مدل PT3000 U

باسکول 20 تنی پند دارای دقت توزین 10 گرم می باشد که جهت مصارف صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . توزین به وسیله ی این نوع باسکول از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت میپذیرد . دستگاه معرفی شده با 14 ماه گارانتی ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1 تنی پند مدل PT4000

باسکول آویز پند ساخته شده توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی پند می باشد که در ظرفیت 1 تن و دقت توزین 500 گرم ساخته شده است کیفیت دستگاه معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویر پند 3 تن مدل PT4000

باسکول آویر پند 3 تن مدل PT4000 دارای دقت توزین 1 کیلوگرم می باشد که توسط مهندسان ایرانی تولید گردیده است . این دستگاه دارای ریموت کنترل جهت کنترل از راه دور باسکول می باشد . تراز ایران نمایندگی فروش باسکول دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی 5 تن پند مدل PT4000

باسکول سقفی مدل PT 4000 ساخت کارخانه ی پند تک ، عضو گروه صنعتی پند می باشد و به طور معمول در تولیدی ها و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد و کاربری فروشگاهی ندارد باسکول آویز پند از بدنه ی کاملا مقاوم و مستحکمی ساخته شده است و کیفیت آن مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

باسکول 10 تن سقفی پند مدل PT4000

باسکول 10 تن سقفی پند مدل PT4000 دارای دقت توزین 5 کیلوگرم می باشد که جهت توزین موادی که از حجم بالایی برخوردار هستند مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همراه 14 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی پند 20 تن مدل PT4000

باسکول آویز پند 20 تن مدل PT4000،باسکول دیجیتال،باسکول سقفی،باسکول پند،خرید باسکول،فروش باسکول،قیمت باسکول،باسکول آویزی،باسکول 20 تن،باسکول 20 تنی،لیست قیمت باسکول،نمایندگی باسکول پند،نمایندگی فروش باسکول

قیمت : 0 ریال

باسکول آویزی پند 30 تن مدل PT4000

باسکول آویزی پند 30 تن مدل PT4000 جهت توزین موادی که توزین آن ها از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت می پذیرد مورد استفاده قرار میگیرد . باسکول معرفی شده به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر باسکول به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز گوشت پند

باسکول آویز گوشت پند ساخت مهندسان ایرانی کارخانه ی پند می باشد که به طور معمول در فروشگاه های پروتئینی مورد استفاده قرار میگیرد این باسکول دارای مقاومت بدنه ی بالایی بوده و کیفیت آن توسط کارشناسان تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 59,800,000 ریال